(Sisuturundus) CM: Soovitused ettevõtjale IT kuludelt säästmiseks

Lihtsate näpunäidete järgi talitades on võimalik IT hankimise kuludelt oluliselt säästa ja saavutada nende parem planeeritavus. Sama mudel toimib nii väikeses, keskmises kui suures ettevõttes, samuti riigiasutustes.

Ära osta, rendi
Võta kasutusrendile kõik kiiresti väärtust kaotav vara, olgu selleks arvutid, serverid, mööbel, kohvi- või koopiamasinad.

Kauple maksimaalne jääkväärtus
Kõrgem jääkväärtus teeb igakuise makse väiksemaks. Samas pole  kasutusperioodi lõppedes kohustust seadmeid välja osta, vaid need võib vahetada uuemate mudelite vastu.

Lepi kokku väljaostuoptsioon
Sinu huvides on sõlmida pakkujaga kokkulepe, mis tingimustel on Sul õigus vajadusel perioodi lõpul vara omanikuks saada. Ehk on Sul siiski tahe saada kasutuses olevad mööbel, arvutid või muu tehnika endale?

Ära aja segi seadme hinda ja rendi kulu
Lase eraldi välja tuua rendi tingimused (näiteks maksekordaja kujul) ja seadme hind. Läbipaistvuse huvides eelista olukorda, kus rendi pakkuja ja kauba müüja on erinevad ettevõtted.

Tunne huvi, kust raha tuleb
Rendifirmad loovutavad sageli lepinguid arveldamiseks kolmandatele osapooltele. Tee selgeks, kus tuleb see raha, mida Sulle pakutakse ning kas see allikas on usaldusväärne. See võib hoida ära hilisemaid probleeme Sulle lubatud tingimuste või lepingupunktide üllatusliku muutumise tõttu.

Muuda kontoriinventari ja IT-seadmete kulu kuupõhiseks ja läbipaistvaks
Kui inimestele makstakse palka iga kuu, autoliisingute ning kontori üüri eest tasutakse kuupõhiselt, siis miks peaks IT-seadmete ja kontoriinventari eest ette ära maksma näiteks kolmeks aastaks? Äri põhialus on kindel protsess: alustades sellest, et kasutad IT-seadet näiteks mitte kauem kui garantiiaeg, uuendad mingi aja pärast ning tasud kogu aeg ühesuuruseid rendikulusid, tagades nii ettevõttele nende kulude läbipaistvuse.

Uuenda julgelt IT-seadmeid
Seadmed muutuvad aina odavamaks ja samas on uute seadmetega töö ettevõttes kindlasti palju -efektiivsem ja töötajad kindlasti oluliselt rohkem rahul.

Anna oma IT-juhile võimalus teha erialast tööd
IT-juhid saaksid tuua ettevõttele palju rohkem kasu, kui neid ei surutaks iganenud seadmete valvetehnikuks. Sest kui inimese kvalifikatsioon on oluliselt kõrgem, on see puhas ressursside raiskamine.

***
Fusion Varahalduse AS pakub viiendat aastat äriklientidele IT- ning meditsiinitehnikat, samuti kontoriinventari nagu mööbel ja kohvimasinad finantseerimist. Ettevõtte rendiportfelli suurus on neli miljonit eurot. Teenust pakutakse Eesti ettevõtetele, kellest mitmed tegutsevad ka Baltikumis ja Skandinaavias.

Lisainfo: www.fusion.ee

 

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ITuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

DERIVCO is looking for a QA SPECIALIST

Derivco Estonia OÜ

25. november 2018

DERIVCO IS LOOKING FOR A SENIOR JAVASCRIPT DEVELOPER

Derivco Estonia OÜ

17. november 2018

DERIVCO IS LOOKING FOR A JAVASCRIPT DEVELOPER (MID-LEVEL)

Derivco Estonia OÜ

17. november 2018

Teabevara