(Sisuturundus) CM: Navionics loob Eestisse arendusüksuse ja otsib innovaatilisi IT-tegijaid

Maailma juhtiv veekogude elektrooniliste navigatsioonikaartide ning –süsteemide arendaja ja tootja Navionics loob Eestisse keskse arendusüksuse.

1984. aastal loodud Navionicsi satelliidipiltide ja õhulaser-skännerite abil teostatud uurimustöö tulemusel on valminud enam kui 25 000 kaarti ja sadamaplaani. Üle maailma laienenud ettevõttes töötab enam kui 500 inimest, peamiselt USAs, Itaalias, Austraalias, Suurbitannias ja Indias ning peatselt ka Eestis.

Klientide mugavuse tõstmiseks on Navionics loonud mobiiliaplikatsioonid veekogude kaartide ja suusamarsruutide kohta ning ootab oma meeskonda kartograafiat, merd ja vabaõhutegevustega seotud elustiili hindavaid IT-professionaale, kes soovivad panustada Navionicsi unikaalsetesse toodetesse.

Navionics ootab esimesel võimalusel endast märku andma nii veebilahenduste projektijuhte, arendajaid, süsteemiadmistraatoreid kui ka UI/UX disainereid. Ettevõte annab inimestele unikaalse võimaluse töötada koos kvalifitseeritud ja pühendunud inimestega, kes loovad uusi innovaatilisi teenuseid.

Täpsemat infot profiilide kohta leiab veebiaadressilt www.psience.ee või võttes kontakti Anne-Mari Ernesaksaga personal@psience.ee ja +372 51 41 354. 

 

 

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ITuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Arvamused

Teabevara