(Sisuturundus) GMP Clubhoteli külastajad hindavad kõrgelt uue Äri TV võimalusi


Mis on sisuturundus? >
GMP Clubhoteli juhataja Margus Mäll
GMP Clubhoteli juhataja Margus Mäll

Koostöös klientidega ja VUNK-tiimiga tõi Telia Eesti turule majutusasutustele mõeldud paindliku ja mitmekülgse TV-lahenduse. „Klientide jaoks ei ole oluline telekanalite arv, vaid võimalus valida meeldivad kanalid ning vaadata neid tänapäevaste vahendite abil uuel tasemel pildi- ja helikvaliteediga,“ ütleb Äri TV üks esimesi kasutajaid, GMP Clubhoteli juhataja Margus Mäll.

Otepääl Pühajärve kaldal asuv ainulaadne GMP Clubhotel kasutab Äri TV teenust alates augustist, esimesed katsetused tehti aga juba juunis. „Oleme oma tegemistes alati uuendusmeelsed ja püüdleme täiuslikkuse poole. Meie kliendile on oluline kõrge kvaliteet ning me ei mõelnud pikalt, kui Telia kaudu avanes võimalus kasutusele võtta uus Äri TV lahendus. Kuna hotelli on ehitatud valguskaabel, oli moodsale süsteemile üleminek loogiline jätk,“ kõneleb Mäll.

Mitmed Äri TV kanalid võimaldavad valida keelt, mis on väliskülalistele väga tähtis. Lisaväärtusena hindavad nad kõrgelt järelvaatamise võimalust, mida samuti seni ei olnud. „Oleme kogu lahendusega rahul. Tähtis on, et süsteem on kaugelt juhitav, nii et kui peaks tekkima tehnilisi tõrkeid, on neid võimalik eemalt kiirelt ja operatiivselt parandada. Varasem analoogsüsteem seda ei võimaldanud. Samuti on pildi, heli ja teenuste kvaliteet täiesti uuel tasemel!“

GMP Clubhotel on kanalite valiku teinud kogu oma klientuuri arvestades: kodumaa elanikud ja külalised teistest riikidest. Seega leiab endale meelepärase nii perekond Moskvast kui ka golfiturist Helsingist. Valikus on hulk spordi-, laste- ja uudistekanaleid. Mäll kiidab teenuse paindlikkust, sest hotell saab operatiivselt teha muudatusi ka oma kanalite valikus: kui klientidelt tuleb tagasiside, et mõni kanal võiks veel valikus olla, saab selle kiirelt nimistusse lisada.

Äri TV annab kliendile mugava valikuvabaduse

Kui Telia Digi-TV võimalustega on Eesti inimesed kodus juba harjunud, siis nüüd pakutakse neile sama mugavust ka hotellides ja spaades. Äri TV baaspaketis on kõik oluline olemas, kuid majutusasutuses peatuv klient valib sobilikud kanalid ise. Näiteks mujalt riikidest pärit kliendid saavad vaadata emakeelseid kanaleid, samuti on võimalik eelistada laste- või uudistekanaleid. Just see loobki ärikliendi juures peatuvale kliendile väärtust.

Telia pakub majutusasutustele ka uusi digibokse ja pulte, mis ei vaja enam otsenähtavust puldi ja teleri vahel ning võimaldab digiboksi paigaldada seinale või kappi. Seejuures sobivad digiboks ja pult kokku kõikide teleritega, millel on HDMI- või SCART-kaabel. Seadmed võib välja osta, aga ka üürida, seega puudub vajadus investeerida uutesse seadmetesse.

Majutusasutused saavad pakkuda Telia kaudu oma klientidele HD-kvaliteediga pilti ning seda SD-kvaliteedi hinnaga. Kuutasu sees on ka klienditugi, sealhulgas tehniku väljasõit, kuigi enamik probleeme lahendatakse nii TV kui ka internetiühenduse võimalike tõrgete korral kiirelt distantsilt.

Majutusasutuste üks põhimuresid on olnud see, et telekanalite valikut on raske muuta, sest siis tekivad võrgus loendisse tühjad kanalid. Seda põhjustab asjaolu, et õige kanaliloendi hoidmiseks või muutmiseks peab seadistama iga numbritoa teleri eraldi. Äri TV puhul seda probleemi enam ei teki, sest kanaliloend uueneb automaatselt kõikides tubades.

RAUL JUHANSON, Äri TV tootejuht

„Äri TV sündis VUNKi ettevõtluskiirendi raames ja tihedas koostöös Telia klientidega. Kuna meie eesmärk on väärtustada aega ja paindlikkust, tegime muudatusi põhipaketis ja kanalivalikus, mis tähendab, et inimene saab valida just endale sobivaid kanaleid. Äri TVs on ka KordusTV teenus, mis annab esmakordselt meie äriklientidele võimaluse näiteks kontoris, hotellis või teeninduskohas kaheksa päeva jooksul uuesti vaadata kodumaiste kanalite omatoodangut ja saateid. Äri TV uus suund on telepildi pakkumine majutuskohtadele. Selle järgi, mitut vaatajakohta kasutaja soovib, saame pakkuda põhipaketti ja tema jaoks vajalikke noppekanaleid. Hea on see, et teenuse näitamiseks vajalikke seadmeid saab üürida, nii et teenuse kasutamine ei nõua täiendavat investeeringut.“

GMP Clubhotel

GMP Clubhotel asub Otepääl Pühajärve kaldal. Hotell pakub majutust mugavates ühe-, kahe- ja kolmetoalistes korterites, mis sobivad eriti peredele ning kvaliteeti hindavatele aktiivsetele inimestele. Kokku on majutuseks saadaval 24 avarat korterit. Hoones tegutseb ka legendaarne GMP Pühajärve restoran, mida on korduvalt valitud Eesti parimate restoranide hulka.

Kirjutas Gerli Ramler

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.

Toetajad

Jälgi ITuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Seotud lood

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Artiza Networks is looking for an R&D TEAM LEADER

Manpower OÜ

03. september 2017

Derivco is looking for a QA SPECIALIST

Derivco Estonia OÜ

15. september 2017

Derivco is looking for a SENIOR JAVASCRIPT (H5) DEVELOPER

Derivco Estonia OÜ

15. september 2017

Käsi­raamatud