Esita oma ettepanek IT-juhi tunnustamiseks

2017. aasta Eesti Mõjukaima IT-juhi konkursi nominendid Agnes Roos Eesti Energiast, Kirke Saar Teliast ja Siiri Pärkson Kirjandusmuuseumist.
2017. aasta Eesti Mõjukaima IT-juhi konkursi nominendid Agnes Roos Eesti...

Konkurss Aasta Mõjukaim IT-juht 2018 on ellu kutsutud IT-juhi rollis töötavate inimeste tunnustamiseks, kes on oskuslikult ja mõjukalt tegutsenud IT-juhina ja saavutanud oma ametis silmapaistvaid tulemusi või ellu rakendanud innovaatilisi lahendusi.

Juba teist aastat toimuval konkursil saavad oma eelistuse öelda kõik soovijad ning esitada vabas vormis enda hinnangul tiitlit vääriva inimese, kes tänavu parima IT-juhi tunnustust väärib. Selleks tuleb täita ankeet, milles küsitakse kanditaadi nime ja asutust, kus ta töötab ning lühikest põhjendust. Selleks  kulub ainult paar minutit. Kõikide ettepanekute esitajate vahel loosime välja Jonah Bergeri raamatu "Nähtamatu mõju. Käitumist määravad varjatud jõud". Raamatuga saad tutvuda SIIN.

Esita oma kandidaat Eesti mõjukaima IT-juhi valimiseks SIIN. Tähtaeg on 7. mai!

"IT-juhi roll muutub ja selles ametis edukalt toime tulemiseks on väljakutsed suured. Ettevõtte või organisatsiooni edukus sõltub suuresti just IT-juhi võimekusest juhti strateegilistes küsimustes tehnoloogia rakendamisega toetada,“ selgitas konkursi üks eestvedaja, Äripäeva peatoimetaja asetäitja Toomas Truuverk. 

Konkursi eesmärk on tunnustada oskuslikku ja mõjukat IT-juhtimist Eestis tegutsevates ettevõtetes/organisatsioonides ning aidata seeläbi kaasa ettevõtete digitaliseerimise taseme tõstmisele. Ettevõtmine soovib juhtida tähelepanu IT-juhtimise olulisusele ettevõtte/organisatsiooni edu saavutamisel. Eraldi tunnustatakse sel aastal koolide IT-juhte. Eelmise aasta võitjate kohta saad lugeda SIIT. Konverentsi fotogaleriid saab vaadata SIIT.

Þürii võtab kandidaatide hindamisel arvesse järgmisi aspekte:

- värskus, võimalusel vaadeldakse perioodi aprill 2017 kuni aprill 2018
- ellu viidud muudatuse mõjukus
- innovaatilisus ja rakendatud lahenduse julgus
- erakordne saavutus organisatsiooni arendamisel
- silmapaistev panus valdkonna arengusse
- ettevõtte edukus.

Þüriisse kuuluvad Siim Sikkut Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumist, Toomas Truuverk Äripäevast, Ivo Suursoo ITLi president, Erkki Leego Leego Hanssonist ja Gert Jervan Tallinna Tehnikaülikoolist.

Kandidaate saab esitada kuni 7. maini.

Võitja kuulutatakse välja 22. mail toimuval IT-juhtimise Aastakonverentsil „IT-juhi roll muutuvas maailmas“

Konverentsil tunnustame Eesti mõjukaimat IT-juhti, vaatleme globaalseid trende ja nende rakendamisi Eestis, saame teada kuidas riik IT-juhtimist ja arenguid Eestis toetab, räägime IT-juhtimisest kui äri juhtimisest, uutest tehnoloogiatest ja nendest tekkinud ärivõimalustest, IT-juhi rollist IT inimeste leidmisel ja värbamisel. Arutlusringis on personalijuhid, kes räägivad teemal "Mida peab IT-juht juhtimisel teisiti tegema hakkama, et häid inimesi hoida?“.

 Info konverentsi kohta ja registreerumine on SIIN.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi ITuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

OG ELEKTRA AS otsib IT KASUTAJATOE KONSULTANTI

OG Elektra AS

29. detsember 2018

Arvamused

Teabevara