(Sisuturundus) Kasutaja kaitsmine uuel küberohtude ajastul

Küberohud
ESET Smart Security 9 on täna turul üks parimaid turbelahendusi.

Veebiohud ning pahavarade mitmekesisus ja keerukus arenevad pidevalt ning seetõttu on oluline kaitsta oma tarkvara kõige tõhusamate turbelahendustega. Täna on turul parimaks kaitseks ESET turbelahenduste ESET Smart Security 9 ja ESET NOD32 Antivirus 9 uhiuued versioonid.

„Värskeimate versioonide arendus hõlmas sõna otseses mõttes kogu firmat ehk nende väljatöötamisse olid kaasatud ESETi tiimid kogu maailmast,“ tutvustab ESET toodete esindaja Eestis Initec OÜ juht Allan Kinsigo äsja turule tulnud ja mitmeid kordi auhinnatud sõltumatute viirustelaborite poolt uusi turvalahendusi.

Üheks oluliseks muudatuseks oli ESET Smart Security 9 ja ESET NOD32 Antivirus 9 värskendumine, mis on nüüd veel turvalisem, paindlikum ja läbipaistvam: lahendus värskendatakse automaatselt uusimatele kaitsefunktsioonidele kohe, kui need on kättesaadavad.

„Lisaks disainisime ümber graafilise kasutajaliidese kasutatavuse testide põhjal, et see vastaks paremini meie klientide vajadustele. Muutsime selle palju lihtsamaks ning see toetab nüüd ka paremalt-vasakule kirjutatavaid keeli nagu araabia ja heebrea keel,“ räägib Kinsigo. Lisaks rakendati ellu ostu- ja aktiveerimisprotsessi lihtsustav täiesti uus litsentseerimissüsteem.

Panga- ja maksekaitse muudab internetipanga turvaliseks

Netipangad ja online-ülekanded on muutunud meie igapäevase rutiini lahutumatuks osaks. Inimesed maksavad kauba eest internetis ja kontrollivad arvutist oma pangakontot, ent ei kaitse tihti salajast infot erinevate ohtude eest. Riskitaset vähendab IT-turbelahendus, mis hoiatab, kui arvutiga midagi tavatut toimub. Just nii toimib ESET Smart Security 9 panga- ja maksekaitse, mis võimaldab kasutajal teha reaalajas rahaülekandeid kahjulike tegevustega kokku puutumata. Turbefunktsioon tunneb ära, kui kasutaja külastab netipanka ning tagab online-finantstehingute tegemise turvatud keskkonnas.

„Töötasime selle funktsiooni välja kliendi kaitsmiseks netipankades. See tagab, et  kõik internetis tehtavad finantstehingud sooritatakse usaldusväärselt ja turvaliselt,“ sõnab Kinsigo.

ESET Smart Security 9 tunneb ära netipangasaitide külastamise ning tagab online-finantstehingute tegemise turvatud keskkonnas. Panga- ja maksekaitse funktsioon lülitub tööle automaatselt tänu ESETi peetavale netipankade andmebaasile. Muude makselüüside, e-poodide jms puhul tuleb kaitse tagamiseks turvaline brauser esmalt käivitada. Panga- ja maksekaitse avab brauseri kaitstud keskkonnas, kus saab turvaliselt tellimuse eest tasuda või kontoseisu kontrollida.

Robotivõrgutõrje hoiab ära kasutaja arvuti muutumise robotivõrgu osaks

Robotivõrgutõrje tuvastab ja blokeerib suurte robotivõrkude, kaasa arvatud kurikuulsa GameOver Zeusi ja Confickeri kommunikatsiooni. Häkkerid peavad robotivõrku kontrollides nakatatud arvutiga sidet pidama. See ESET Smart Security tuliuus funktsioon blokeerib pahavaral selleks tee.

GameOver Zeusi kasutati kriminaalsete kavatsustega pahavara levitamiseks, et varastada kasutajatelt pangaandmeid ja muud salajast infot. Seda robotivõrku kasutati ka CryptoLockeri-nimelise failikodeerija levitamiseks, mis krüpteerib andmed ohvri arvutis ja nõuab nende lukustusest vabastamise eest lunaraha. Kogu maailmas miljoneid personaalarvuteid nakatanud ühe teise väga mõjuka robotivõrgu pani kokku arvutiuss Conficker. See nakatas miljoneid arvuteid kogu maailmas, kasutades mitmeid Microsoft Windowsi nõrkusi eesmärgiga varastada salajasi andmeid ja kasutajamandaate.

Vargahoiatusfunktsioon LiveGrid

ESET LiveGrid® on kaasaegne varase hoiatamise süsteem, mis võimaldab ilmuvate ohtude efektiivset tuvastamist koguni enne signatuuride toimetamist kasutaja arvutisse.

Iga Internetti ühenduv seade puutub kokku mitmete erinevate ohtudega. Installeeritud turbelahenduse kvaliteedist sõltuvalt ei pääse kõik ohud sinu seadmeni. ESET Smart Security toimib toetudes mitmest pilvepõhisest tehnoloogiast koosnevale kaasaegsele varase hoiatamise süsteemile ESET LiveGrid®.

Mis eristab ESETi LiveGridi mis tahes muust sinu viirusetõrjet juhtivast tehnoloogiast? ESETi LiveGrid võimaldab ESETi standardse signatuuriandmebaasi värskenduse abil ohtude tõhusat tuvastamist koguni enne signatuuride toimetamist kasutaja arvutisse.

Vaata ka videot!

www.eset.ee

Galerii

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi ITuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

OG ELEKTRA AS otsib IT KASUTAJATOE KONSULTANTI

OG Elektra AS

29. detsember 2018

Arvamused

Teabevara