(Sisuturundus) CeBIT 2017

20.-24. märtsini toimub Hannoveris CeBIT 2017 - maailma juhtiv infotehnoloogia-, telekommunikatsiooni-, tarkvara- ja teenuste mess.

CeBIT`i tunnuslause Global Event for Digital Business kirjeldab hästi messi laia sihtgruppi. Kohtuvad ju siin nii digialal tegutsevad äriettevõtted kui ka asutused, kelle  jaoks tähendab digitaalse maailma ärilahenduste kasutamine tõsiseid väljakutseid. Digitaliseerimine muudab majandust ja ühiskonda rohkem kui ükski varasem tehnoloogiline uuendus, sest inimese ja masina koostöö, virtuaalsuse ja reaalsuse kooslus loob aluse täiesti uudseks innovatsiooniks. Just seetõttu on digitaalne transformatsioon CeBIT`i keskseks teemaks.

Messil on esindatud üheksa rahvusvahelist IT-turu trendi:

5G – tõotab pakkuda tööstusele täiesti uusi võimalusi
Asjade internet – 2020. aastaks on võrku ühendatud juba 50 miljardit seadet
Droonid – laialdased kasutusvõimalused, kuid ka rangemad regulatsioonid
Küberturvalisus – ka võrku ühendatud seadmed vajavad kaitset häkkerite eest
Pilvelahendused – piiramatud võimalused üle terve maailma
Startupid – eraldi SCALE11 ala
Tehisintellekt – millal saab masin inimesest targemaks?
Virtuaalreaalsus – 10 aasta pärast on turg sama suur kui tänane arvutiturg

Lisaks tavapärasele näituse formaadile on CeBIT’il ka mahukas konverentsiprogramm nimekate esinejatega, sealhulgas toimub ka Euroopa digitaalset siseturgu käsitlev EU konverents. Ekspertide teadmisi lahatakse erialafoorumitel, CeBIT CAMP toob kokku temaatilised töötoad ning messi viimasel päeval otsitakse blogimaailmas uusi trende.

Live-demonstratsioonid ja 3D installatsioonid pakuvad hea võimaluse oma ettevõtte esitlemiseks, messist kiire ülevaate saamiseks aga on võimalus teha ringkäik koos giidiga. Avatud on ka CeBIT`i tööturg ning toimub hulgaliselt üritusi, muuhulgas antakse juba viiendat korda välja CeBIT`i innovatsiooniauhind.

CeBIT`i seekordne partnermaa on Jaapan – riik mis investeerib digitaliseerimisse miljardeid ja on teel kõrgintelligentse ühiskonna, nn. ühiskond 5.0 poole. Messil on esindatud hulgaliselt Jaapani ettevõtteid ning konverentsikavas on plaanis ka eraldi CeBIT Japan Summit.

CeBIT on avatud 20.-24. märtsini kell 9.00-18.00 iga päev. Messile on oodata 200 000 osavõtjat ja 450 startupi 40-lt maalt, konverentsiprogramm hõlmab üle 200 esineja ja üle 2000 tunni ettekandeid. Kohtumiseni Hannoveris!

http://www.cebit.de/en/

 

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ITuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

OG ELEKTRA AS otsib IT KASUTAJATOE KONSULTANTI

OG Elektra AS

29. detsember 2018

Arvamused

Teabevara