(Sisuturundus) Konverents „Age of Security Forum 2017“ Baltikumis

Toimumiskoht ja kuupäev:

Vilnius (11.05.2017),
Riia (16.05.2017),
Tallinn (18.05.2017).

Osalemine on tasuta. 

„Age of Security Forum 2017“ on konverentside sari, mis toimub Vilniuses (11.05), Riias (16.05) ja Tallinnas (18.05). Konverentsi eesmärk on tutvustada vastavalt Gartneri soovitustele ja Gartneri uuringumeetodile „Magic Quadrant“ informatsiooni juhtivate julgeoleku lahenduste ja metoodikate kohta, samuti jagada parimaid praktikaid, õppida tundma efektiivseid katsevõimalusi tänapäevaste küberohtude eest ja olla kooskõlas isikuandmete kaitse üldmäärusega (GDPR).

Konverentsi erikülaline on Vladislav Shapiro (Ameerika Ühendriigid), kes on sõltumatu IT-ekspert, mitmete esinduslike valdkonna sündmuste, sh konverentsi „Gartner Catalyst“, tippkohtumise „Gartner IDM“, „IT Experts“ jt, pidev osaleja, esitleja ja kõneleja. Konverentsil räägib Shapiro küberohtude arengust, trendidest ja Euroopa Liidu julgeoleku olukorrast, sh eraelu puutumatusest ja isikuandmete kaitse üldmäärusest (GDPR). Põhinedes isiklikule kogemusele, trendidele ja usaldusväärsete allikate värsketele 2016-2017 aastate andmetele teeb ta mitmeid prognoose lähitulevikus enam tähelepanu pälvivate ja ohtlikumate küberohtude kohta.

Konverentsile „Age of Security Forum 2017“ registreerimiseks ja päevakava nägemiseks, minge: 

Vilnius https://goo.gl/fkUm43

Riia https://goo.gl/ueSqxP

Tallinn https://goo.gl/1GqfyW

Küsimuste tekkimisel konverentsi kohta kontakteeruge organisaatoritega aadressil event@bakotech.com.

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ITuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Arvamused

Teabevara