(Sisuturundus) Aasta olulisim infoturbe sündmus Security Summit toimub juba 20. märtsil

20. märtsil Kultuurikatlas toimuv Nordic-Baltic Security Summit summit.confent.com on 9. korda toimuv Põhja- ja Baltimaade suurim infoturbekonverents ja asjatundjate kogunemine. Üritusel kuulete värskematest infoturbe uudistest juhtimise, avaliku sektori ja tehnoloogia vaatenurgast ning kohtute Põhja- ja Baltimaade turbevaldkonna müüjate ja klientidega. Laval astub üles üle 20 esineja, kohal on 10+ eksponenti tutvustamas turvalahendusi ja oodatud on üle 200 osaleja.

Koos infotehnoloogia olulisuse kasvuga kasvab ka rünnakute ja kuritarvitamiste oht. Riskide kasvu tunnetatakse nii riikide tasandil kui ka avalikus- ja erasektoris. Mis on viimase kümne aastaga muutunud küberturvalisusega seotud intsidentide juures? Kas me oskame rünnakutele paremini reageerida või ohtu ennetada? Kas me oskame möödunud intsidentitele tagasi vaadates 2018. aastal prognoosida seda, mis ootab ees? Neile küsimustele saate vastuse 20. märtsil toimuval Nordic-Baltic Security Summitil. 

Siinkohal tutvustame mõningaid esinejaid.

Pilvelahenduste turvalisusele keskendunud ettevõtte Akamai turvainsener Larry Cashdollar analüüsib oma ettekandes hetkeolukorda. Cashdollar räägib rünnakute ja pahavara praegustest suundumustest, alates DDoSist, Credential Reuse'ist, IoT Botnets, Bitcoin Mining pahavarast ja infoturbe tarkvara nõrkadest kohtadest.

Viimase kümne aasta jooksul on üles kerkinud mitmeid tõsiseid haavatavusi küberturvalisuse valdkonnas, on olnud mitmeid rünnakuid ja rikkumisi. Seattle’s asuva Farsight Security tehnoloogiadirektor Merike Käo tutvustab oma tähelepanekuid reageerimisest 2007. aasta intsidentidele ja hiljutisele ID-kaardi turvaprobleemile 2017. aastal. Oma ettekandes räägib Käo, millised on viimasel kümnendil saadud õppetunnid, kuidas neid juhtumeid käsitleda. 

Dr Rain Ottis, kes on TTÜ küberkriminalistika ja küberjulgeoleku keskuse juhataja ning TTÜ küberkaitse magistriprogrammi juht, varem on ta töötanud teadurina NATO Küberkaitsekoostöö Keskuses ning sideohvitserina Kaitseväes. Dr Ottis jagab Summitil 2017. aasta ID-kaardi kaasuse õppetunde. 

Lisaks eelpool toodud esinejatele astuvad üles küberstabiilsuse tagamiseks loodud rahvusvahelise komisjoni GCSC juht Marina Kaljurand, küberkaitse ja küberõiguse ekspert Michael N. Schmitt, andmekaitse direktiivi GDPR ekspert Juha Sallinen. Küberturvalisusest avaliku korra kaitsel räägib Elsa Neeme, kes on Riigi Infosüsteemi Ameti küberturvalisuse teenistuse õigusvaldkonna peaspetsialist. Elsa on võrgu- ja infoturbe direktiivi ülevõtmise töörühma liige ja küberturvalisuse seaduse eelnõu üks kaasautor. 

Lisaks mitmed tunnustatud eksperdid. Teiste seas eetiline häkker Ralph Echemendia, Microsofti Ida-Euroopa piirkonna rahvusliku julgeoleku ja küberkaitse direktor Robert Kosla, Cyber Law International juhataja Liis Vihul, Akamai turvainsener Larry Cashdollar, Keskkriminaalpolitsei küberkuritegude büroo juht Oskar Gross, SEB Privaatpanganduse strateeg Peeter Koppel jpt.

Programm ja registreerimine summit.confent.com 
Registreerimine lõppeb 15. märtsil.

Kohtumiseni Nordic-Baltic Security Summitil!

Konverentsi korraldab Security Software OÜ, mis pakub infoturbelahendusi nii avaliku kui ka erasektori asutustele. 
Vaata lähemalt www.secsoft.ee.

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ITuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Derivco is looking for a RELEASE ENGINEER

Derivco Estonia OÜ

06. aprill 2018

Eesti Haigekassa otsib JUHATUSE LIIGET

Eesti Haigekassa

26. märts 2018

Derivco is looking for a PRODUCTION DESIGNER

Derivco Estonia OÜ

06. aprill 2018

Arvamused

Teabevara