MartinsonTrigon viib Rate.ee välisriikidesse

Investeerimisfond MartinsonTrigon
investeerib osaühingusse Rate Solutions üle 15 miljoni krooni, et
suhtlusportaali Rate.ee looja saaks samasugused portaalid avada ka
välisriikides.

Rate Solutions on juba avanud Rate.ee sarnased suhtlusportaalid Baltimaades ja Venemaal, Rate.ee edulugu loodetakse korrata kümmekonnas riigis - peamiselt Ida-Euroopas, aga ka Soomes, Saksamaal ja Hollandis, kirjutas postimees.ee.

"Balti riikide suhtlusportaalid eesotsas Rate.ee-ga on muust Euroopast üks-kaks aastat ees," ütles MartinsonTrigoni juhataja Allan Martinson.

Rate Solutionsi omanik ja juht, Rate.ee looja Andrei Korobeinik rõhutas, et Rate Solutionsi äri on praegu väga tulus. "See on üsna tühi nišš, kus saame sihtgrupile pakkuda teenuseid, mis nagunii lähiajal turule tuleks," ütles Korobeinik.

Korobeiniku sõnul alustatakse portaali loomist igas riigis paari-kolme inimesega. Ta märkis, et portaalide käivitamine on kallis ettevõtmine, mis esialgu kasumit ei too, aga palgad tahavad maksmist.

Äri suurt tulusust arvestades leiab Korobeinik siiski, et edukad portaalid peaks kasumisse jõudma juba teisel tegevusaastal. Eestis tegutseva Rate.ee kasumimarginaal oli mullu umbes 75 protsenti, firma kasum oli 4,9 miljonit krooni.

Osale arutelus

Toetajad

Jälgi ITuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tele2 otsib ERILAHENDUSTE PROJEKTIJUHTI

TALENTOR ESTONIA / In Re OÜ

30. juuni 2017

MAX 123 otsib MÜÜGIJUHTI

M-Partner HR OÜ

02. juuli 2017

Tele2 otsib LISATEENUSTE PROJEKTIJUHTI

TALENTOR ESTONIA / In Re OÜ

30. juuni 2017

Arvamused

Käsi­raamatud