Skype Pro pakub tasuta kõnesid tavatelefonile

Skype Pro on uus internetisuhtluse pakett,
mis pakub soodsat võimalust Skype'i tasuliste teenuste kasutamiseks, teatas
firma.

36kroonise kuutasuga pakett sisaldab piiramatult minutihinnata kõnesid kohalikele tavatelefonidele, tasuta kõneposti ning allahindlusi Skype'i heakskiidetud seadmetele.

Skype'i toote- ja müügidirektori Jonas Kjellbergi sõnul lisandub Skype Pro paketti järjest rohkem teenuseid, kuid nendest ta veel rääkida ei saa.

Skype'i populaarsed tasuta funktsioonid, nagu Skype'i kasutajate omavahelised internetikõned, videokõned, tekstisõnumite vahetamine, failide saatmine jne on praegu ja ka edaspidi kasutajatele tasuta.

"Skype Pro'ga teeme oma 171 miljonile kasutajale lihtsamaks meie tasuliste toodete kasutamise. Skype Pro'ga saab helistada väikese tasu eest tava- ja mobiiltelefonidele üle maailma ning eriti soodsalt kohalikele tavatelefonidele. Lisaks pakume 80kroonist SkypeOuti krediiti, kui sõlmitakse liitumine viieks kuuks," ütles Skype'i telekommunikatsioonivaldkonna juht Stefan Oberg.

Tänasest muutub Skype Pro pakett kättesaadavaks 15 Euroopa riigis, sealhulgas Eesti.

Kjellbergi sõnul alustas Skype kõnealustustasu küsimist, kuna kõik Euroopa telefonioperaatorid teevad seda. "Kuu aja jooksul, mil kõnealustustasu on kehtinud, on näha, et inimesed on selle hästi vastu võtnud," lisas ta.

Hõlmates maailma suurimat internetisuhtluse kogukonda, on Skype pühendunud sellele, et pakkuda oma kasutajatele võimalusi tasuta vestlusteks nii kodus kui tööl olles või siis ringi liikudes.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ITuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

OG ELEKTRA AS otsib IT KASUTAJATOE KONSULTANTI

OG Elektra AS

29. detsember 2018

Arvamused

Teabevara