Elisa kasum kasvas I kvartalis 30%

Kvaliteetoperaator Elisa mobiilside käive
kasvas 2007. aasta I kvartalis mullu sama ajaga võrreldes 17% ehk 407,5 miljoni
kroonini ning ärikasum 30% ehk 89,4 miljoni kroonini.

Elisa klientide arv ulatus märtsi lõpuks 299 500 kliendini, teatas ettevõte.

Elisa juhatuse esimehe Sami Seppäneni sõnul on Elisa klientide arvu pidevalt kasvatanud aasta eest alanud ning tänavugi jõudsalt jätkuvad investeeringud leviala sidekvaliteedi tõstmiseks Eesti erinevates piirkondades. „Tänavune aasta on alanud samas tempos kui mullune, mil investeerisime uutesse tugijaamadesse kokku 200 miljonit krooni. Oleme tänavu esimeses kvartalis rohkem keskendunud Lõuna-Eestile – mobiilioperaatoritest on Elisal tänaseks kõige kvaliteetsem levi Tartus, Võrus, Otepääl ja Valgas,” lisas Sami Seppänen.

„Kuna Elisa paigaldatud tugijaamad on kõik mobiilset Internetti võimaldava EDGE-toega, siis saame rääkida läbimurdest andmesideteenuste vallas – olgu siis tegemist kvaliteetse internetiühenduse jõudmisega kuhugi väikevalla üksikusse talukodusse või pakutava teenusepaketi endaga,” tõdes Elisa juhatuse liige Andrus Hiiepuu.

Elisa pakub kõne- ja internetilahendusi nii mobiilside- kui ka püsivõrgu kaudu. Elisa mobiilsidevõrgu levialas elab 99% Eesti elanikkonnast. Elisa ja globaalne mobiilsideoperaator Vodafone on sõlminud laiaulatusliku koostöölepingu, mille kohaselt Elisa ja Vodafone pakuvad ühisteenuseid 40 erinevas riigis. Elisa pakub püsivõrgu- ja internetilahendusi Talllinnas, Tartus, Pärnus ja Narvas. Ettevõtte 2006. aasta mobiilside käive oli 1,61 miljardit krooni ning kasum 376 miljonit krooni.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ITuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

OG ELEKTRA AS otsib IT KASUTAJATOE KONSULTANTI

OG Elektra AS

29. detsember 2018

Arvamused

Teabevara