Viasat koorib vanu kliente

Satelliittelekanalite paketti pakkuv Viasat
saadab pikaajalistele klientidele suurema kuumaksega arveid, kuigi
püsiklientidel oleks võimalik telekanaleid vaadata poole odavamalt.

Kui praegu saavad kaks ja enam aastat Viasati kliendiks olnud ja Kuldpaketti omavad inimesed 299 krooni suuruse kuuarve, siis peaaegu poole odavam kuumakse on neist vaid ühe telefonikõne kaugusel, kirjutas Meie Maa.

Nimelt tuleb neil helistada Viasati klienditeeninduse numbril, öelda oma kliendinumber ning nad saavad samasugused kuumaksu tingimused nagu vastliitujad. Selleks saadab Viasat koju allkirjastamiseks uue kaheaastase lepingu.


Telefonikõne Viasati klienditeenindusele tähendab seda, et 299 krooni asemel on telekanalite jälgimise eest võimalik hakata maksma 169 krooni kuus. Otsekorralduse puhul saaks 279 krooni asemel maksta 149 krooni kuus. Kokkuhoidu tuleb seega üle 1500 krooni aastas.

Vastliitujatega võrreldes on püsiklientidel aga see eelis, et nad ei pea enam maksma 1 krooni Viasati tele- ja raadiokanalite vastuvõtukomplekti eest ega ka 399 krooni lepingutasuks, sest nii vastuvõtukomplekt kui leping on neil juba olemas.

Samas pole Viasat püsikliente sellest võimalusest teavitanud ning saadab neile jätkuvalt igas kuus suuremaid arveid, mistõttu asetab pikaajalised kliendid ebavõrdsesse seisu, võrreldes endale alles Viasati komplekti soetavate kundedega.


Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ITuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

OG ELEKTRA AS otsib IT KASUTAJATOE KONSULTANTI

OG Elektra AS

29. detsember 2018

Arvamused

Teabevara