Zone.ee suurendas teenuste mahtusid

Veebimajutusteenustega tegelev Zone Media
avardas tänasest oma virtuaalserveriteenuste võimalusi ning tõi turule
privaatserveri renditeenuse, teatas firma.

Tänasest kasvasid virtuaalserveriteenuse kettamahud mitmekordselt kõikidel tasulistel teenuspakettidel. Zone Media populaarseim ja odavaim teenuspakett "I" pakub nüüd 3 GB kettaruumi, 100 postkasti loomise võimalust ning kuni 50 GB andmesidemahtu kuus. Kõikide pakettide hinnad jäid samaks.

Privaatserverite renditeenust osutab Zone Media klientidele, kelle internetilahendused ei sobi mahult, ressursinõudlikuselt või profiililt virtuaalserverisse ja vajavad seetõttu efektiivseks tööks võimalusterohkemat majutusteenust.

Privaatserveri renditeenus sisaldab endas vajaliku riist- ja tarkvara renti, serveri majutamist ning internetiühendust serverile, Zone tarkvaraplatvormi kasutamisel lisandub nendele komponentidele ka teenusepakkuja poolne serveri hooldus ning monitooring.

Zone Media privaatserveri renditeenus on unikaalne, sest see võimaldab jätkata virtuaalserverist tuttavate vahendite, protseduuride ja meetoditega oma internetilahenduse majutamist ka eraldi serveris. Samal ajal mitmekümnekordistub aga saadaolevate ressursside maht.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ITuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Arvamused

Teabevara