Eesti Energia: unistus saada internetti pistikupesast on täitumas

Eesti Energia juhatuse liikme Tiit Niguli
sõnul sai džinn pudelist ammu välja lastud, kui kliendid hakkasid ootama
internetti pistikupesast.

"Nüüd on see tühimik täidetud," ütles Nigul täna. Niguli sõnul on tootel kaks huvigruppi: maapiirkondade majapidamised ja inimesed, kes väärtustavad oma aega ja soovivad ka liikumise pealt tööd teha.

Eesti Energia viis täna ajakirjanikud trammiga sõitma, et testida uut internetivõimalust Eestis. Tänasest saavad teenust testida ka kõik teised.

Trammis ootasid ajakirjanikke arvutid koos installeeritud Kõue internetiadapteritega. Esimene katse läks nagu ikka nurja. Kuid pärast tehnilist abi, selgus et adapter oli ennast välja lülitanud. Teine katse oli edukam: Delfi tuli ette, aripaev.ee lehte kahjuks lugeda ei saanud.

Teenus toimib Televõrgu raadiomastide võrgus üle Eesti. „Eesti Energia investeeris üle 50 miljonit krooni, mis tagab tagab, et kõik, kes Kõuga liituvad saavad kvaliteetse teenuse,“ lisas Nigul.

Teenus tuleb müüki 2. juulist. "Täna avasime selle testimise, et kõik, kes soovivad saaksid proovida. Ootame vastu head tagasisidet kitsaskohtade kohta, et saaksime avada parema teenuse," selgitas Nigul.

Ka lubas juhatuse liige, et kui teenus pop on, et vastavalt vajadusel lisatakse võimsust.

Eesti Enegria WiMaxi ei karda. "Ma usun, et WiMaxi protokoll on väga hea, kuid inimesed tahavad juba täna internetti," ütles Arthur Teesalu Televrkudest.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ITuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

TALLINNA LINNAKANTSELEI otsib PEASPETSIALISTI

Tallinna Linnakantselei

25. oktoober 2018

PWC ÄRINÕUSTAMISE ÜKSUS otsib IT-VALDKONNA KONSULTANTI

PricewaterhouseCoopers AS

22. oktoober 2018

CINAMON is looking for a passionate IT ASSISTANT

Manpower OÜ

31. oktoober 2018

Teabevara