Starman hakkab Google’iga koostööd tegema

Starman sõlmis Google'iga koostööleppe,
mille kohaselt hakkab Starman alates 8. novembrist pakkuma oma klientidele
internetipõhist meiliteenust Google’i Gmaili platvormil.

Starmani ja Google'i ühine meiliteenus hakkab kandma nime Smail, teatas Starman.

Starmani kommunikatsioonijuhi Timo Hartikaineni sõnul tähendab muudatus ettevõtte klientide jaoks senisest olulisemalt mugavamat teenust: suuremat kirjakasti mahtu (mõnekümne megabaidi asemel ligi 5 gigabaiti ja see suureneb pidevalt), dokumendihaldust, võimalust mobiiltelefonilt meilikastile ligi pääseda, vestlust, mitmekeelset kasutajaliidest (sh eesti ja vene keel).

"Smaili aluseks olev Google'i Gmail on võitnud maailmas väga paljude kasutajate poolehoiu tänu oma kasutajasõbralikule ning intuitiivsele keskkonnale," märkis Hartikainen.

Uus Smaili keskkond toetab ka oluliselt paremini POP3 serveri abil kirjade allalaadimist ning SMTP serveri abil saatmist.

Starmani senist meiliteenust kasutab ca 6500 inimest, kelle meilikontod viiakse üle Smaili ja meiliaadressi lõpp muudetakse smail.ee-ks. Kehtima jäävad siiski ka senised starman.ee lõpuga aadressid, mis suunatakse edasi uuele aadressile. Starmani praeguses webmaili keskonnas olevad sissetulnud ja saadetud kirjad kantakse edasi Smaili keskkonda.

Starmani senine meiliteenus on käigus alates 2001. aastast ja oli tänaseks nii mahtude kui tehnilise lahenduse poolest ajale jalgu jäänud.

AS Starman on Eesti suurim kaabellevivõrgu baasil televisiooni-, interneti- ja telefoniteenust pakkuv ettevõte, millel on kokku üle 130 000 digi- ja analoogtelevisiooni kliendi. Lisaks kaablivõrgule edastab Starman telepilti ka maapealse leviga digitaaltelevisiooni ZUUMtv vahendusel. AS Starmani aktsiad on kaubeldavad Tallinna börsi põhinimekirjas.

Osale arutelus

Toetajad

Jälgi ITuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

ERPLY otsib SÜSTEEMIADMINISTRAATORIT

Majandustarkvara OÜ

01. november 2017

Derivco is looking for a SENIOR JAVASCRIPT DEVELOPER

Derivco Estonia OÜ

22. oktoober 2017

Tallinna Linnakantselei otsib INFOSÜSTEEMIDE ANALÜÜTIKUT

Tallinna Linnakantselei

01. november 2017

Arvamused

Teabevara