Google ronib ka bensiinijaamadesse

Eksinud autojuhid võivad peagi minna
bensiinijaama oma asukohast ülevaadet saama. Nimelt otsustas Google luua
tuhandetesse bensiinijaamadesse üle USA võimaluse digitaalse kaardi pealt oma
asukoht kindlaks teha.

Leping sõlmiti kütusemüüja Gilberto Veeder-Root’iga. Tanklad varustatakse internetiühenduse ja väikse värvilise ekraaniga. Infot saab mitte ainult oma asukoha, vaid ka läheduses paiknevate hotellide, restoranide ja haiglate kohta, mille tankla omanik on otsustanud nimekirja lisada, vahendas AP.

Tulevikus kavatsetakse süsteemi täiustada, et klient saaks sisestada koha aadressi, kuhu ta soovib minna, mille peale kuvatakse talle kõige optimaalsem tee.

„Loodetavasti toob see teenus meile enam lojaalseid kliente,” ütles tanklaketi esindaja Lucy Sackett. Süsteem pannakse esialgu üles 3500 tanklas. Edu korral võrgustikku edaspidi laiendatakse.

Google’ile suurt tulu toovaid reklaame teenus sisaldama ei hakka. Küll aga saab raha teha tanklakett, kui pakub näiteks hotellidele võimalust end väljapakutavate majutusasutuste nimekirja lisada.

„Tahame teha oma kaardid võimalikult laialt ligipääsetavaks. Me tahame olla inimestele kättesaadavad ükskõik millal ja kus meid vajatakse,” ütles Karen Roter Davis Google’ist.

Osale arutelus

Toetajad

Jälgi ITuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tallinna Linnakantselei otsib INFOSÜSTEEMIDE ANALÜÜTIKUT

Tallinna Linnakantselei

01. november 2017

Tallink is looking for a SENIOR DEVELOPER

Tallink Grupp AS

31. oktoober 2017

Arvamused

Teabevara