Bravocom: meie ei kavatse varjatult minutihindu tõsta

Mobiilioperaator Bravocom leiab, et EMT
kava hakata uuest aastast kõnede eest tasu küsima minutipõhiselt on klientide
suhtes ebaõiglane ega kavatse seniselt sekundipõhiselt arvelduselt üle minna,
teatas ettevõte.

„Kui kuu jooksul teha palju lühikesi (nt 30-40sekundilisi) kõnesid, siis võib mobiiliteenuse hind tõusta kuni veerandi võrra,” sõnas Bravocomi turundusjuht Paul Liivoja. „Tuues lihtsa näite: kui ühes kuus teha 50sendise minutihinnaga nelikümmend üheminutilist kõnet, siis on kõnede kogumaksumuseks 20 krooni. Kui aga kõned on 25sekundilised, siis Bravocomi võrgus on kõnede hinnaks 8.30, EMT küsib aga jätkuvalt nende kõnede eest 20 krooni.”

Bravocom on aegade algusest arveldanud sekundipõhiselt. Samuti on sekundipõhine arvestus Zorro kõnekaardi klientidel. „Bravocom ei plaani oma klientidelt hakata raha sisse nõudma nende kõneminutite eest, mida nad kasutanud ei ole,” kinnitas ka tootehaldusjuht Indrek Hirvlaan.

Bravocom ja Zorro Kõnekaart on ProGroup Holding OÜ kaubamärgid. ProGroup Holding OÜ pakub äri- ja erakliendile suunatud kolmiklahenduse teenuseid, mis hõlmavad soodsaid bürootelefoni-, ülikiire internetiühenduse ning mobiilsideteenuseid. Firma 2,5G mobiiliteenuste leviala katab 99% ning 3,5G leviala 10%.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ITuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Derivco is looking for a TECHNICAL WRITER

Derivco Estonia OÜ

15. detsember 2017

ADM Interactive otsib PHP VANEMARENDAJAT

M-Partner HR OÜ

22. detsember 2017

Arvamused

Teabevara