LG mobiilil kolm erinevat sisestusmeetodit

Korea LG esitles eile Barcelonas alanud
maailma tähtsaimal mobiilimessil esimest telefoni, millel on kolm erinevat
sisestusmeetodit.

Esiteks on mudelil LG-KF700 kolmetolline (7,6 cm) täisulatuses puuteekraan, teiseks tavaline mobiili numbriklahvistik selle all ja kolmandaks kerimisnupp telefoni tagaküljel.

Kerimisnupu puhul saab telefoniomanik ise määrata kuus funktsiooni, mida sellega teha. Lisaks võib seda kasutada ekraanil oleva e-kirja või veebilehe allakerimiseks ja helitugevuse reguleerimiseks.

Kliendid soovisid rikkalike multimeediavõimalustega mobiili, mille menüüs liikumine ei võtaks samas liialt aega, kommenteeris uue telefoni sündi LG president Skott Ahn.

Tema sõnul on paljudel mobiilidel multimeediavõimalused peidetud menüüsügavustesse, mistõttu neid võimalusi kasutatakse vähe. LG-KF700 asendas need lõputud menüüd intuitiivse kasutajaliidese ja mitme sisestusmeetodiga, lisas Ahn.

3G-telefonil LG-KF700 on muusika- ja videomängija, kolmemegapiksline kaamera, Bluetoothi tugi jms. Euroopas peaks see mudel müüki jõudma märtsi keskel.

Mullu müüs LG Euroopas 9,8 miljonit telefoni, tänavu plaanitakse müüa siin 13,5 miljonit mobiili. LG sooviks on haarata Euroopas kümneprotsendine turuosa.

Osale arutelus

Toetajad

Jälgi ITuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Derivco is looking for a SENIOR JAVASCRIPT DEVELOPER

Derivco Estonia OÜ

22. oktoober 2017

Derivco is looking for a QA SPECIALIST

Derivco Estonia OÜ

21. oktoober 2017

Arvamused

Teabevara