Tele2 Eesti teise kvartali käive oli 454 miljonit

Mobiilsideoperaatori AS Tele2 Eesti käive
ulatus käesoleva aasta teises kvartalis 454 miljoni Eesti kroonini ja
kulumieelne ärikasum 135 miljoni kroonini.

Ettevõtte sõnul näitasid teises kvartalis tugevat kasvu nii klientide poolt algatatud kõneminutid kui mobiilse andmeside tarbimine, viimane kasvas võrreldes eelmise aasta sama perioodiga ligi 50%. Samas avaldas ettevõtte käibele ja kasumlikkusele jätkuvalt olulist negatiivset mõju võrkudevaheliste sidumistasude alanemine alates eelmise aasta novembrist, teatas ettevõte oma pressiteates.

Tele2 Eesti juhatuse esimees Toomas Tiivel ütles tulemusi kommenteerides, et muutunud majanduskeskkond nõuab efektiivsemat tegutsemist ja kulude hoolikat jälgimist. „Hea meel on selle üle, et konkurentidelt õnnestus võita nii era- kui ärikliente. Mobiilikasutajad pööravad järjest suuremat tähelepanu hinnakomponendile ja kuivõrd Tehnilise Järelevalve Ameti mõõtmistulemused näitavad, et mobiilivõrkude kvaliteedis enam erinevusi ei ole, võib prognoosida positiivse trendi jätkumist,” lisas Tiivel.

Tele2 investeeris teises kvartalis 73 miljonit krooni. Investeeringud olid suunatud nii 2G võrgu kvaliteedi tõstmiseks kui 3,5G võrgu väljaehitamiseks.

Eesti suuruselt teine mobiilsideoperaator Tele2 Eesti AS kuulub üle-euroopalisse Tele2 telekommunikatsiooniettevõtete kontserni, mis pakub teenuseid 25 miljonile kliendile 15 riigis.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ITuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Derivco is looking for a SENIOR FULL STACK DEVELOPER

Derivco Estonia OÜ

10. mai 2018

Derivco is looking for a GRAPHIC DESIGNER

Derivco Estonia OÜ

13. mai 2018

Derivco is looking for a TECHNICAL PRODUCT MANAGER

Derivco Estonia OÜ

04. mai 2018

Arvamused

Teabevara