Tallinna vangla avastas leivaautost 9 mobiiltelefoni

Täna hommikul tabasid Tallinna Vangla
valvurid läbiotsimise käigus vanglasse sisenevast leivaautost üheksa
mobiiltelefoni.

Tallinna Vangla valvurid otsisid autopääslas läbi vanglasse siseneva leivaauto Mercedes Benz ning leidsid selle käigus autosse peidetud üheksa mobiiltelefoni, mida üritati vanglasse toimetada, teatas justiitsministeerium. Lisaks mobiiltelefonidele leiti autost ka viis SIM- kaarti, laadija otsik ja kaks laadijat.

Põhja politseiprefektuur on alustanud juhtunu täpsemate asjaolude selgitamiseks väärteomenetluse.

Vanglasse üritatakse keelatuid esemeid toimetada põhiliselt omaste abil kokkusaamiste ajal, narkoainet ka kirjaümbrikes ning üle vangla müüri visates. Samuti üritatakse keelatud esemeid, eriti just mobiiltelefone, vanglasse toimetada läbi autopääsla.

Kurjategijad otsivad neid autojuhte ja töölisi, kes vanglasse näiteks ehitusmaterjali või toiduaineid transpordivad ning püüavad neid koostööle meelitada. Inimesed, kes kergemeelselt sellisele koostööle lähevad, peavad arvestama, et nad ei pruugi enam vanglaväravast sama lihtsalt välja saada.

Augustis leidsid vanglaametnikud kinnipeetava Artemi vabastamisel tema isiklike asjade seast pappkarpi pakitud murtud jalaga tuvi, kellel oli seljas ranitsataoline kotike, mida ilmselt taheti kasutada narkootikumide toimetamiseks vanglasse.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ITuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

PASSWARE is looking for an OPERATIONS' MANAGER

Manpower OÜ

30. oktoober 2018

DERIVCO is looking for an ANIMATOR

Derivco Estonia OÜ

17. november 2018

DERIVCO IS LOOKING FOR A SENIOR QA SPECIALIST

Derivco Estonia OÜ

17. november 2018

Teabevara