Logitech omandab videosuhtlusteenuse pakkuja

Alles augustis kõrvaklappide tootja
Ultimate Earsi ostmisest teatanud Logitech omandab järgmiseks internetipõhise
videosuhtlusteenuse pakkuja SightSpeedi.

Logitech International teatas täna, et omandab umbes 30 miljoni dollari eest Californias Berkleys asuva ettevõtte SightSpeed, edastas firma suhtekorraldaja vahendusel. Logitech prognoosib, et tehing saab tehtud novembri alguseks.

Koos SightSpeediga saab Logitech videohelistamistehnoloogia ning tarkvara ja teenuste arendamise töörühma, mis keskendub videohelistamise tulevikusuundade väljaarendamisele.

"Meie uurimuse kohaselt on olemas suur küllastamata turg perekonna ja sõpradega video teel suhelda soovivatest inimestest. Kuid nemad tahavad, et videosuhtlus oleks integreeritud nende perekonnaellu, seega tuleb arendusega personaalarvutist kaugemale minna. Usume, et SightSpeedi abiga suudame kaasa aidata järgmise põlvkonna videosuhtluse-entusiastide tekkele,“ kommenteeris tehingut Logitechi Tootegrupi tegevasepresident Junien Labrousse.

SIP (Session Initiation Protocol) standardil põhinevat videosuhtlust arendav SightSpeed on asutatud 2001. aastal ning ettevõttes on umbes 25 töötajat.

Šveitsi tehnoloogiaettevõte Logitech International on asutatud 1981. aaastal ning noteeritud SIX Swiss börsil (LOGN) ja Nasdaq Global Select Marketil (LOGI).

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ITuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

OG ELEKTRA AS otsib IT KASUTAJATOE KONSULTANTI

OG Elektra AS

29. detsember 2018

Arvamused

Teabevara