Kui palju röövib rämpspost ettevõtte taskust raha

Google on välja tulnud kalkulaatoriga, mis
arvutab kokku, kui palju läheb ettevõttele aastas maksma töötajate
postkastidesse saabuv rämpspost.

See on osa Google’i turunduskampaaniast nende võrguteenusele Google Message Security, mis eemaldab rämpsposti, nii et töötaja ei pea enam selle peale aega kulutama. „Praegustel rasketel aegadel üritavad ettevõtted teha kõik, et kulusid kokku hoida,“ ütles Google’i tootejuht Adam Dawes.

Spämmi hinna kokku löömiseks tuleb kalkulaatorisse sisestada e-kirju lugevate töötajate arv, nende keskmine palk, mitu rämpskirja nad päevas saavad ning mitu päeva aastas töötavad. Selle peale arvutab kalkulaator, kui palju rämpspost sinu ettevõttele kokku maksma läheb. Loomulikult ei unustata mainimast ka seda, kui mitme päevaga Google’i spämmifilter end ära tasuks, kirjutas PC World.

Eelmisel aastal teatas Nucleus Research, et rämpskirjad tühjendavad USA ettevõtete rahakotti 712 dollari võrra töötaja kohta aastas.

„Google võib küll aidata inimestel teada saada, kui palju rämpskirjad neile maksma lähevad, kuid veel parem oleks, kui nad rämpskirjade suurest hulgast kasu lõikamise asemel üritaksid enam rämpskirjade vastu võidelda,“ ütles Richard Cox Spamhaus rämpspostivastasest rühmitusest Spamhaus.

Osale arutelus

Toetajad

Jälgi ITuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Derivco is looking for a ENVIRONMENT SUPPORT ENGINEER

Derivco Estonia OÜ

05. juuli 2017

MAX 123 otsib MÜÜGIJUHTI

M-Partner HR OÜ

02. juuli 2017

Tele2 otsib ERILAHENDUSTE PROJEKTIJUHTI

TALENTOR ESTONIA / In Re OÜ

30. juuni 2017

Arvamused

Käsi­raamatud