GSMvalve: valvesüsteemid müüvad siis, kui veri on tänavatel

Majanduslanguse tingimustes kuritegevus
kasvab ning inimesed mõtlevad rohkem turvalisuse peale, ütles GSMvalve
OÜ juhatuse liige Risto Eelmaa.

"Piltlikult müüvad meie tooted, siis kui veri on tänavatel. Majanduslanguse tingimustes kuritegevus kasvab ning inimesed tunnevad seda ka enda nahal ja mõtlevad rohkem turvalisuse peale," ütles Eelmaa.

"Oleme selle aasta käivet kahekordistanud võrreldes eelmise aastaga. Paneme iga kuu 150 kodu koduvalvesse, see on püsiv juurdetulev eraklientide voog," rääkis ta.

Ta lisas, et positiivse vastukaja on saanud autovalve toode ning seetõttu on ka äriklientide hulk hakanud suurema hooga kasvama. "Enim tarbivad nimetatud teenust müügi-, teenindus-, logistika ettevõtted."

"Teadvustame rasket turuolukorda ja me ei ütle, et meil läheb väga kergelt ja väga hästi. Uues turuolukorras oleme loomulikult ka meie sunnitud kaks korda rohkem pingutama selle nimel, et sama moodi jätkata nagu on seni läinud," tunnistas Eelmaa.

"Kuid plaan ja eesmärk on ka järgmine aasta kaks korda rohkem pingutada. Oleme täna võtnud ambitsioonika eesmärgi, et ka järgmisel aastal oma käive kahekordistada,“ lisas ta.

"Konkurentsi juurdekasvu näeme ja tunneme iga päev, konkurente tuleb ja läheb. Proovijaid on, kuid ega see valdkond kerge pole ja veepeale jäävad tugevaimad," ütles Eelmaa.


Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ITuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Arvamused

Teabevara