Jüri Kaljundi: suurim väljakutse on innovatsioon ilma riskimata

2009. aasta peamine väljakutse on
innovatsioon ilma suuremate riskideta ja ebavajaliku tegemata jätmine, ütles
fotoportaali nagi.ee kaasasutaja Jüri Kaljundi.

Enamus Nagi-tüüpi internetifirma tegevusest on innovatsioon, kuna kogu internetiäri on seotud katsetamise ja eksperimenteerimisega, vastas ta aripaev.ee päevaküsimusele, mida innovaatilist plaanite oma ettevõttes tänavu teha.

Selle aasta erinevuseks on Kaljundi ütlusel kindlam suund mõõdetavate eesmärkide saavutamisele. "Turunduse osas tahaks paremini ära kasutada internetiturunduse uuenduslikke võimalusi, saavutades ise vähema rahaga kõrgema ja kindlasti mõõdetava tulemuse," kinnitas ta.

OÜ Nagi juhatuse liikme sõnul ootavad ka reklaamikliendid tänavuses keerulises olukorras efektiivsemaid turundusvõimalusi ja internetis on neid kasutamata veel palju.

Kaljundi sõnul plaanib nagi.ee turule tuua nii täiesti uusi veebikeskkondi kui parandada olemasolevate kasutusmugavust. "Rohkem peame kuulama oma kliente, pakkudes neile netilahendusi, mis on igapäevaselt vajalikud ja elu kergendavad," kinnitas ta.

"Innovatsioon on suures osas ka avatus, klientide, kasutajate ja ühiskonna tähelepanelikum kuulamine ja just selle baasil oma otsuste tegemine," lisas Kaljundi.

President Toomas Hendrik Ilves kuulutab homme avatuks innovatsiooniaasta, mis on uute ideede, loova mõtlemise ja teistmoodi tegutsemise aasta. Innovatsiooniaasta projekti initsiaatoriks on majandus- ja kommunikatsiooniministeerium ning selle aluseks on EASi poolt elluviidav innovatsiooniteadlikkuse programm.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ITuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

OG ELEKTRA AS otsib IT KASUTAJATOE KONSULTANTI

OG Elektra AS

29. detsember 2018

Arvamused

Teabevara