Tele2 juht: üritame majanduslanguses jackpoti võita

Hinnaliidrina üritame languses turult
jackpoti võita, investeerides kvaliteeti ning panustades mobiilsele
tulevikule, rääkis Tele2 kontserni juht Harri Koponen.

"Eesmärk on kasvada vaatamata majanduslangusele. See võiks olla hea moment, et vähemalt üritada jackpot saada. Võime üllatuda, kui hea on tulemus, kuna oleme palju investeerinud kvaliteeti, et süsteemid töötaksid ning inimesed ei peaks pettuma," sõnas Koponen aripaev.ee-le.

"Majanduskeskkonna tõttu saab see aasta karm olema, kuid keskenduda tuleb õigetele asjadele. Eks näis, millised on aasta lõpuks numbrid," lisas ta.

Oma plaanidest Tele2s rääkides ütles Koponen, et ettevõtte tegevus on fokuseeritud mobiilsele tulevikule. "Usume, et mobiilsus on tulevikus suur võitja," kinnitas ta.

"Näeme, et mobiilsed vahendid mõjutavad üha enam meie elu ja tööd. Teeme tööd mobiilse tuleviku nimel, et nii era- kui ärikliendid ja kogu ühiskond toimiks efektiivsemalt," sõnas ta.

"See on ettevõtte üks kindel eesmärk, et tahame olla mobiilsuse tšempionid ning juhtida mobiilsuse arengut. Teiseks on meie tähelepanu keskmes ka äriklient, mitte ainult eraklient ning töö mobiilse internetiga – tuua internet mobiili. Inimesed on liikuvad ning eesmärk on, et nad muutuksid rohkem mobiliseerituks," rääkis ta.

Koponeni sõnul käib töö selle nimel, et interneti kasutamiseks ei peaks inimene minema koju arvuti taha, vaid kõik asjad saab aetud mobiiliga. "Tahame muuta ligipääsu internetile hõlpsamaks ning et internet oleks kiirem ja usaldusväärsem," ütles ta.

Inimesed jäävad kasutama kombineeritult kaabliga internetiühendust ja mobiilset interneti, kinnitas Tele2 kontserni juht. "Samuti pöörame suurt rõhku sellel, et internet oleks turvalisem ja paremini viiruste vastu kaitstud," lisas ta.

Harri Koponen sai Tele2 presidendiks mullu augustis. Varem on ta juhtinud Soome Sonerat ning oli selle ühinemise järel TeliaSoneraks uue ettevõtte asejuht.

Harri Koponen Harri Koponen

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ITuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

DERIVCO IS LOOKING FOR A JAVASCRIPT DEVELOPER (MID-LEVEL)

Derivco Estonia OÜ

17. november 2018

DERIVCO is looking for a TECHNICAL COORDINATOR

Derivco Estonia OÜ

25. november 2018

DERIVCO IS LOOKING FOR A SENIOR JAVASCRIPT DEVELOPER

Derivco Estonia OÜ

17. november 2018

Arvamused

Teabevara