Uus juht omab ka Playtechi aktsiaoptsioone

Märtsis Playtech Eesti uueks juhiks saav
Juha Olavi Korhonen ütles Äripäevale, et omab Londoni börsi
alternatiivnimekirjas oleva Playtechi aktsiaoptsioone, kuid seoses juhi ameti
vastuvõtmisega pole nende hulk muutunud.

"Uut positsiooni ei võtnud ma vastu isikliku majandusliku tulu eesmärgil ja seetõttu ei kavatse ma kohe alustada läbirääkimisi enda hüvede suurendamise üle - alustan hoopis olulisematest teemadest. Oman Playtechi aktsiaoptsioone, kuid positsioonivahetusega seoses pole nende hulk muutunud," vastas Korhonen küsimusele, kui suur aktsiate boonuspakett tuleb kaasa uuele juhile.

Peamiseks eesmärgiks uuele juhile on kindlustada ettevõtte jätkusuutlikkus. "Pean jätkuvalt oluliseks panustamist meie inimressurssi – ühelt poolt uute kvalifitseeritud töötajate leidmist ja meeskonda sulandamist, teiselt poolt olemasolevate inimeste huvide eest seismist. Tähelepanu vajab muuhulgas meie peatselt avatav kontor Tallinnas. Lisaks muutub ettevõte järjest enam rahvusvaheliseks, mis tekitab vajaduse läbi viia muutusi töökeskkonna ja sisesuhtluse korraldamises," märkis Korhonen.

Kuigi kulusid optimeeritakse kogu korporatsiooni tasemel, siis sellegipoolest Eesti kontoris väga järske muutusi kulude kokkuhoiu eesmärgil Korhoneni sõnul ei tule. "Pigem püüame olemasolevaid väljaminekuid stabiliseerida ning vältida ebaratsionaalset kulutamist. Lähtume siiski kasvuplaanist, millega säilitame Eesti üksuse olulise positsiooni kontsernis," lausus Korhonen.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ITuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

CINAMON is looking for a passionate IT ASSISTANT

Manpower OÜ

31. oktoober 2018

TALLINNA LINNAKANTSELEI otsib PEASPETSIALISTI

Tallinna Linnakantselei

25. oktoober 2018

Teabevara