Starman saavutas kokkuleppe PBK edastuse jätkamiseks

Starman saavutas kokkuleppe venekeelsete
telekanalite Pervõi Baltiskii Kanal (PBK), PBK Muzõkalnõi, RTR-Planeta ja Ren-TV
näitamiseks ka pärast 25. veebruari.

12. jaanuaril kirjutas Äripäev, et vene telekanalite vahendaja MTÜ Balti Autorite ja Leviliidu nõutav 300protsendine hinnatõus sundis Starmani lõpetama PBK edastamise.

Starmani võrguarendusdirektori Indrek Ildi sõnul jõudis ettevõte teleprogrammide tootjate ja kanalite esindaja Balti Autorite ja Leviliiduga kokkuleppele nelja venekeelse telekanali edastamiseks kolme aasta vältel.

"PBK ja teiste vene telekanalite edastamisõiguse pikendamine ei too kaasa hinnatõusu ühegi meie paketi klientidele," ütles Ild. Ka ei muutu vene teleprogrammide asukoht Starmani kaabel- ja digi-tv pakettides.

Kokku on Starmani võrkudes nähtavad 20 venekeelset telekanalit, mille edastamiseks sel aastal on ettevõttel kokkulepped olemas.

Lisaks kaabelvõrgule edastab Starman telepilti ka maapealse leviga digitaaltelevisiooni ZUUMtv vahendusel. Starmanil on kokku üle 163 000 kaabel-tv ja ZUUMtv kliendi ning rohkem kui 51 000 interneti- ja telefoniklienti üle Eesti. Starmani aktsiad on kaubeldavad Tallinna börsi põhinimekirjas.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ITuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

OG ELEKTRA AS otsib IT KASUTAJATOE KONSULTANTI

OG Elektra AS

29. detsember 2018

Arvamused

Teabevara