Elion sisenes odavteenuste turule

Elion tõi turule 255kroonise kuutasuga
Stardipaketi, sisenedes sellega odavteenuste turule. Ka konkureeriv firma Elisa
rõhub varasemast enam kokkuhoiule.

Elioni eesmärk on pakkuda uue teenusega digiTV-, interneti- ja kõnesidevõimaluse kasutamist nendele peredele, kes pole seni uue põlvkonna digiTVd või internetti kasutanud. Uus pakett vastab kodustele baasvajadustele ja on mõeldud digiTV ja internetiga alles tutvuvatele inimestele, teatas Elion.

"Tänases majandusolukorras jääb kvaliteetse teenuse tarbimine paljuski hinna taha. Seetõttu lõime täiesti uue baasvajadustele vastava lahenduse," ütles Elioni turundusdirektor Arti Ots. "Pidasime silmas just maapiirkondades elavaid vanemaid inimesi, noori ning majanduslikult vähem kindlustatud peresid," lisas ta.

Stardipakett sisaldab interneti, kõneside ja digiTV kasutamise võimalust. DigiTV kanalitevalikus on 14 Eesti ja Vene telekanalit, lisaks kohalikud raadioakanalid. Võimalus on kasutada kõiki digiTV lisateenuseid. Stardipaketi internetiühendus on alla- ja üleslaadimiskiirusega 1 Mbit/s. Kõnesidet saab kasutada Säästupaketi tariifidega.

Pakett toodi turule projekti "Ole Kaasas!" raames. "Ole Kaasas!" on Eesti Telekomi grupi (EMT, Elion, Microlink) ja Vaata Maailma sihtasutuse algatatud inimeste internetti kaasamise projekt. Eesmärgiks on seatud korraldada arvutialane baas- ja täiendõpe 100 000 inimesele ja internetiseerida täiendavalt 50 000 peret järgneva kolme aastaga.

Konkureeriv operaatorfirma Elisa teatas eelmisel nädalal, et tulevik on kõikide vajalike teenuste koondamises ühte täissidepaketti, mis on ka Elisa uue äristrateegia võtmeks. "Ilmselge, et püsiühenduse pakkumist tuleb kombineerida tavatelefoni- ja mobiiliteenusega. Selle pakkumiseks muutis Eilsa oma äristrateegiat, mis võimaldab näiteks peredel hoida kokku tuhandeid kroone aastas," ütles Elisa juhatuse liige Sami Seppänen.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ITuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

PASSWARE is looking for an OPERATIONS' MANAGER

Manpower OÜ

30. oktoober 2018

DERIVCO is looking for a TEST AUTOMATION TEAM LEAD

Derivco Estonia OÜ

17. november 2018

Teabevara