Valdo Randpere lahkub IBM Eestist

Valdo Randpere teatas täna, et lahkub omal
soovil IBM Eesti tegevjuhi ametikohalt. Randpere viimane tööpäev ettevõttes on
24. juunil.

"Olen IT-maailmas olnud juba 23 aastat, IBMis sellest pool ehk 11 aastat. See on üsna pikk aeg ja piisav selleks, et tekiks uudishimu asjade vastu, mis toimuvad väljaspool seda valdkonda," põhjendas Randpere. "Kõigepealt võtan aja maha ja käin suvel merel, küll siis mõtlen, kuidas ja kus edasi. Praegu ei ole mul konkreetseid tööalaseid plaane," lisas ta.

Tema kinnitusel on aastad IBMis on olnud enamasti huvitavad ja põnevad. "IBMis alustades oli peamiseks väljakutseks meeskonna moodustamine. Aastate jooksul on olnud erinevaid väljakutseid veelgi – kas või see, et reeglina on meie ärimudel iga 3-4 aasta tagant totaalselt muutunud," rääkis Randpere. Enda sõnul jääb ta kõige enam taga igatsema kaastöötajaid ja partnereid.

Uue tegevjuhi leidmiseni täidab tema ametikohuseid IBM Eesti müügijuht Riina Roosipuu.

Valdo Randpere on IBM Eesti tegevdirektor olnud alates 1998. aastast. Enne IBMi tulekut töötas Randpere üheksa aastat Rootsis firma Nordic Data Distribution tegevjuhina. Randpere on lõpetanud Tartu Ülikooli õigusteaduskonna cum laude 1982. aastal. Tal on kolm last ning huvialadeks tennis ja meresõit.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ITuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

DERIVCO is looking for a TECHNICAL COORDINATOR

Derivco Estonia OÜ

25. november 2018

DERIVCO is looking for a QA SPECIALIST

Derivco Estonia OÜ

25. november 2018

Arvamused

Teabevara