Ilves USAs: Eestis tehakse suuri asju

President Toomas Hendrik Ilves avas
neljapäeval USAs Silicon Valleys Eesti ettevõtteid Fits.me, Fotki, BookingShark
ja MobileNow tutvustava ürituse ning ütles, et Eesti edulood ja
innovatiivne olemus muudavad riigi atraktiivseks välismaisele riskikapitalile.

"Väikestes kohtades tehakse suuri asju, Eesti edulugu riigi ja e-riigina kinnitab seda," märkis riigipea. "Julgustan ettevõtjaid ja välisinvestoreid tutvuma lahendustega, mida oleme Eestis loonud nii firmade kui valitsuse tasandil," lisas ta.

President Ilves kohtus neljapäeval ka Stanfordi ülikooli rektori John L. Hennessy ja mitmete professoritega, kes kutsusid Eesti ülikoole ja üliõpilasi asuma tihedamasse koostöösse. Rektor Hennessy märkis ka, et Stanford kavatseb panna suuremat rõhku Balti riikide lähiajaloo õpetamisele.

President lisas, et silmapaistev osa Euroopa ajaloo viimast 20 aastat käsitlevast akadeemilisest uurimistööst on avaldatud just Ameerika Ühendriikides.

Eesti riigipea tänas ka Stanfordi ülikooli pooleaastase seminaridesarja "European Enterpreneurship Innovation Thought Leaders" läbiviimise eest koostöös Ettevõtluse Arendamise Sihtasutusega. Sarja raames käisid Stanfordis ettekandeid pidamas Allan Martinson, Sten Tamkivi, Andrus Aaslaid, Kalev Kask ja Andrus Viirg.

Reedel kohtub president Ilves Ühendriikide endise välisministri Condoleezza Rice'iga ning esineb ettekandega välis- ja julgeolekupoliitika mõttekojas San Francisco World Affairs Council.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ITuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

OG ELEKTRA AS otsib IT KASUTAJATOE KONSULTANTI

OG Elektra AS

29. detsember 2018

Arvamused

Teabevara