Fortumo: internetiettevõtted on hakanud Ida poole vaatama

Põhjamaade ja Ida-Euroopa
internetiettevõtjate seas populaarne SMS-teenuste isetegemise portaal
Fortumo.com tegi oma teenuse võimalikus ka Poolas ja Taiwanis.

Ettevõte lubab lähikuudel teenuse käivitada veel teisteski atraktiivsetes riikides, teatas ettevõte. "Internetiettevõtted on viimastel aastatel hakanud Ida poole vaatama, kes kaugemale, kes lähemale. Kuna paljud portaalid kasutavad tulu teenimiseks SMS-teenuseid, siis on Fortumo sellistele firmadele laienemisel loomulikuks partneriks" ütles Fortumo juhatuse liige Rain Rannu.

Fortumo laseb igaühel teha mobiiliteenuse viie minutiga ja ilma erioskusi vajamata. Praegu on teenuseid võimalik luua lisaks Eestile Rumeenias, Bulgaarias, Serbias, Soomes, Rootsis, Norras, Taanis, Lätis, Leedus, Tšehhis, Poolas, Hiinas, Malaisias ja Taiwanis.

"Poola oma 38 miljoni elanikuga on vaieldamatult üks internetiettevõtjate seas atraktiivseim riik Ida-Euroopas, Taiwan seevastu on tuntud oma innovaatilise ettevõtluskeskkonna ja tehnoloogialembusega," ütles Fortumo tegevjuht Martin Koppel. "Oleme veendunud, et mõlemad riigid oma eripäradega pakuvad palju võimalusi ka väiksematele internetiettevõtetele," lisas Koppel.

Fortumo.com portaali haldav Fortumo OÜ on Eesti juhtiva mobiiliteenuste pakkuja Mobi Solutions OÜ (mobi.ee) tütarettevõte.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ITuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

OG ELEKTRA AS otsib IT KASUTAJATOE KONSULTANTI

OG Elektra AS

29. detsember 2018

Arvamused

Teabevara