Eesti virtuaalrobot kogub USA Räniorus tuntust

Eesti ettevõte Massi Miliano võitis eile
Silicon Valley’s toimunud alustavate IT firmade innovaatiliste
toodete/äriplaanide rahvusvahelise konkursi, esitledes Fits.me lahendust ehk
virtuaalrobotit online-rõivapoodidele.

Fits.me sai parima tagasiside nii riskikapitali esindajatest koosnevalt žüriilt kui ka suure tähelepanu ja poolehoiu umbes 250-lt pealtvaatajalt, ütles EASi esindaja Räniorus Andrus Viirg.

„Tänu Massi Miliano’le on Eestil maailma tehnoloogiapealinnas rohkem tuntust juba ka ‘robotite’ maana. Fits.me on võtmas Skype’lt üle teatepulka kui Eesti tuntuim tehnoloogiafirma Silicon Valley’s,“ ütles Viirg.

Kokku osalesid konkursil kolmeminutiliste esitlustega 47 alustavat IT-firmat nii Euroopast kui Aasiast.

Silicon Valley’s viibib praegu Eesti IT-ettevõtete delegatsioon, kus on esindatud BCS Infra, Elvior, Massi Miliano, Network Tomorrow, Telegrupp, Telema, United Dogs Cats ja Webmedia.

Õppereis on organiseeritud Tallinna Tehnopoli, Kaubandus-Tööstuskoja ja EAS/Enterprise Estonia Silicon Valley koostööna toetamaks Eesti ettevõtjate ideede ja toodete rahvusvahelistumist.

Lisaks B2B kohtumistele külastati mitmeid piirkonna ikoonfirmasid nagu HP, riskikapitalifirmat Institutional Venture Partners (IVP), advokaadifirmat Fish Richardson ja Microsoft Technology Center-it.

Kohtumised toimusid ka University of San Francisco (USF) Majandus- ja Ettevõtluskoolis ja juba tegutsevate Eesti päritolu ettevõtetega Silicon Valley’s nagu eGeen International, Bookingshark ja Modesat, rääkis Viirg.


Massi  Miliano  esindajad  Toby  Stone,  Paul  Pällin  auhinda  vastu  võtmas Massi Miliano esindajad Toby Stone, Paul Pällin auhinda vastu võtmas

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ITuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Arvamused

Teabevara