Ministeerium: sidekulu vähenes mullu kolm korda

Rahandusministeerium kuulutas mullu välja hankemenetluse sideteenustele ning muutis teenusepakkujat, aastases võrdluses vähenesid sidekulud kolm korda.

"Rahandusministeerium asus oma tegevuskulude kokkuhoiuga tegelema juba 2008. aasta kevadel – selle aja jooksul on märkimisväärselt kahanenud nii meie majandamis- kui personalikulud ning kokkuhoidu on otsitud igast valdkonnast," vahendas pressiesindaja Piret Seeman ministeeriumi seisukohta.

Ta rääkis, et pooleteise aasta jooksul on koondatud ligi 90 ametikohta, kaotatud töötajatele mõeldud kompensatsioonid (nt isikliku sõiduauto kasutamise eest), tulemustasud ja preemiafondid, ära jäetud töötajate ühisüritusi ning kokku hoitud ka lähetus- ja personalikulude pealt.
 
Tema sõnul on majandamiskulude kokkuhoiuks rahandusministeerium vabastanud osa rendipinda ning rääkinud läbi ka renditingimused. "Paberikulusid ja ühtlasi ka keskkonnale tehtavat kahju on vähendanud e-dokumendihaldusele üleminek, keskkonnasõbralikku maailmavaadet toetame ka prügi sorteerimisega," selgitas Seeman.

Tele2 Eesti juhatuse esimees Toomas Tiivel rääkis, et nende arvutuste järgi hoiaks avalik sektor Tele2 teenust kasutades aastas 15 miljonit krooni kokku.

Osale arutelus

Toetajad

Jälgi ITuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Derivco is looking for a POKER INTEGRITY SPECIALIST

Derivco Estonia OÜ

15. september 2017

Derivco is looking for a SENIOR JAVASCRIPT (H5) DEVELOPER

Derivco Estonia OÜ

15. september 2017

Artiza Networks is looking for an R&D TEAM LEADER

Manpower OÜ

03. september 2017

Käsi­raamatud