Elisa kattis m-internetiga Saaremaa ja Hiiumaa praamiteekonnad

Elisa kattis esimese operaatorina mobiilse internetiga Saaremaa ja Hiiumaa praamiühendused, pakkudes m-internetti nii Virtsu, Rohuküla, Heltermaa ja Kuivastu sadamas kui ka kogu praamiteekonna ulatuses.   

Elisa juhatuse liikme Andrus Hiiepuu sõnul on Elisa esimene operaator, kes avas 3,5G tugijaamad Kuivastu ja Heltermaa sadamas, edastas ettevõte.

Andrus Hiiepuu sõnul avaneb nüüd lõpuks inimestel, kes suvel või muul ajal Saaremaale, Muhu saarele või Hiiumaale sõidavad, võimalus praamisabas oodates ja ka praamisõidu ajal internetis surfata.

„Mobiilset internetti võib kasutada sama edukalt arvutist või mobiilist muusika kuulamiseks, videode ja piltide saatmiseks, filmide vaatamiseks, mängude mängimiseks või audioraamatute kuulamiseks,“ ütles Andrus Hiiepuu.

Lisaks saab praegusel ajal mobiilset internetti väga edukalt kasutada selleks, et väljaspool kontorit tööd teha. Seda enam, et mobiilse interneti kiirused on võrdsustumas kontoris või kodus pakutava püsiühenduse kiirusega. Arvutis internetiühenduse loomiseks saab kasutada modemina mobiiltelefoni, netipulka või arvutisse sisse ehitatud modemit.

Vastava mobiiltelefoni või modemi olemasolul saab Elisa klient kasutada kuni 21 Mbit/s allalaadimiskiirust ja 5,7 Mbit/s ülelaadimiskiirust pakkuvat M-Interneti teenust.

Osale arutelus

Toetajad

Jälgi ITuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

ERPLY otsib SÜSTEEMIADMINISTRAATORIT

Majandustarkvara OÜ

01. november 2017

Tallinna Linnakantselei otsib INFOSÜSTEEMIDE ANALÜÜTIKUT

Tallinna Linnakantselei

01. november 2017

Arvamused

Teabevara