Elisa ostis videosidefirma

Soome Elisa omandas enamusosaluse kaugtöö- ja konverentskõneteenuseid pakkuvas Videra Oys.

Elisa äriklientide valdkonna juhataja Pasi Mäenpää sõnul on nad aastaid investeerinud teenustesse, mis tõstavad kasumlikkust ja võimaldavad klientidest ettevõtetele uusi interaktiivse side- ja videoteenuseid. "Videra ja Elisa kogemus ja teenused suurendavad meie võimet pakkuda klientidele laiahaardelisemaid ja mitmekülgsemaid sidelahendusi," lisas ta.

"Ühendades Videra lahendused Elisa olemasolevate suhtlusteenustega, mitmekülgsete teenuseplatvormidega ning IKT- ja võrgukogemusega, astume sidelahenduste lõimimise teel olulise sammu," selgitas Videra juht Harri Martinmäki.

Elisa teatel on video- ja interaktiivsuhtlus järgmine oluline samm klientide rentaabluse suurendamisel. Videra ost lubab Elisa kinnitusel pakkuda uudset võimalust interaktiivsete sidelahenduste kasutamiseks nii avaliku kui ka erasektori klienditeeninduses.

Virtuaaltöö ja videokoosolekute turg kasvab järgmisel paaril aastal märkimisväärselt, kui nii avalik kui ka erasektor võtavad kasutusele uusi töömeetodeid ja pakuvad klienditeenindust interaktiivsete ja videosideteenuste abil, teatas Elisa.

Elisa omandab Viderast 64,7% ning seeläbi saab kõigis Põhjamaades allüksusi omavast Viderast Elisa grupi osa. Videral on ligi 50 töötajat.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ITuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

OG ELEKTRA AS otsib IT KASUTAJATOE KONSULTANTI

OG Elektra AS

29. detsember 2018

Arvamused

Teabevara