Autofirma juht: arve liik sõltub klientuurist

Paber- ja e-arvete kasutamine oleneb ettevõtte klientuurist ja arvete hulgast ehk kus milline variant kõige mõistlikum on, vastas ASi Info-Auto Tartu esinduse direktor Jaak Väärsi päevaküsimusele.

Äripäeva päevaküsimus oli ajendatud tänasest artiklist, et paljud Eesti ettevõtted saadavad siiani paberarveid või siis e-arveid näiteks PDF kujul.

Väärsi kinnitusel on neil nii paberarveid kui e-arveid. „PDF kujul arveid saame näiteks elektri, sooja ja vee eest,“ rääkis Väärsi. „Selliste arvete suureks eeliseks on see, et nad ei vaja mingit lisaprogrammi ega lisakulu.“

Samas arutles Väärsi, et kui nemad hakkaksid oma juhuklientidele massiliselt PDF kujul arveid saatma, siis tekiks arvete kättesaamisega, maksmisega ja muuga hulgaliselt komplitseeritud probleeme.

„Sellisel tarbijasuunal, kus on palju juhukliente, peaks olema arve allkirjastamise võimalus ehk kliendil peab olema sarnane programm, millega ta arve vastu võtab ja digiallkirjastab,“ seletas Väärsi. „Sest vaid siis tekiks kindlus, et arvete laekumine ja rahade kättesaamine on probleemivaesem.“

 

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ITuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Derivco is looking for a TECHNICAL WRITER

Derivco Estonia OÜ

15. detsember 2017

Itella Estonia otsib ÄRIPROTSESSIDE ARENDUSJUHTI

Itella Estonia OÜ

17. detsember 2017

ADM Interactive otsib PHP VANEMARENDAJAT

M-Partner HR OÜ

22. detsember 2017

Arvamused

Teabevara