Martinson: Teo LT pakkus parimat hinda

Allan Martinsoni sõnul käis andmehoidla kui veebimajutuse teenust pakkuval Hostexil mitmeid kosilasi, kuid Teo LT tütarfirma pakkus riskikapitalistidele parimat hinda.

"Hostex oli meie käes olnud juba viis aastat ja saavutanud häid tulemusi. Riskikapitali mõte ongi hoida ettevõtet enda käes nii kaua, kuni see häid tulemusi saavutab ja siis müüa," põhjendas Martinson tehingut.

Martinson ütles, et Hostexi näol oli tegemist Leedu turu number kaks ettevõttega ja ega ostjal seal suurt valikut polnudki. "Pruute ja kosilasi oli päris palju, või õigemini päris mitu," lausus ta.

"Me ostjat väga kaua ei otsinud, Balti turud on nii väikesed, et kõik tunnevad kõiki. Rääkisime mitmetega läbi ja peamiselt sai otsustavaks hind, kuid arusaadaval põhjusel ei saa ma hinda ja ostu-müügitingimusi lähemalt avada," vastas Martinson küsimusele hinna kohta.

2009. aasta lõpul oli Hostexi õiglane väärtus 21,2 miljonit krooni, kuid Äripäeva andmetel teenis Martinson Trigon Hostexi müügist rohkem, kui majandusaruandes nimetatud õiglane väärtus eeldanuks.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ITuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Itella Estonia otsib ÄRIPROTSESSIDE ARENDUSJUHTI

Itella Estonia OÜ

17. detsember 2017

ADM Interactive otsib PHP VANEMARENDAJAT

M-Partner HR OÜ

22. detsember 2017

Arvamused

Teabevara