7 Eesti ettevõtjat Põhjamaade paremate start-up’ide seas

50 Põhjamaade  lootustandvama start-up ettevõtjate nimekirja Nordic Venture 50+  seas on ka seitse eestlaste ettevõtmist.

Nordic Venture 50+ hõlmab endast kõige lubavamaid regiooni start-up ettevõtteid keskkonnatehnoloogia, loodusteaduse ning info- ja telekommunikatsiooni tehnoloogia alal.

Ettevõtjate esindajad teevad novembri algul ettekande oma tegevusest rahvusvaheliste riskikapitalistide, korporatiivsete investorite ja strateegiliste äripartnerite ees.

Eestlaste start up-id:
Fits.me virtuaalne proovikabiin - asukoht Tallinn, juht Heikki Haldre
Fits.me virtuaalne riietusruum lubab lahendada ühe suurema probleemi e-kaubanduses, suurendada kaupmeeste müüginumbreid ja vähendada kulusid dramaatiliselt.

TaxiPal – Tallinn, Raoul Järvis
TaxiPal on auhindu saanud tasuta ja lihtne mobiilne taksoteenus, mis võimaldab euroliidus, USAs, rohkem kui 2000 linnas tellida taksoteenust

GrabCAD – Tallinn, Indrek Narusk
GrabCAD - inseneridele veebiraamatukogu ning teenusekeskkonna pakkuja

Sportlyzer – Tartu, Tõnis Saag
Sportlyzer  - on tervisesportlastele mõeldud spordiveeb, mis võimaldab teha professionaalset treeningut läbi veebi kõigile.

Defendec OÜ – Tallinn, Jaanus Tamm
Pakub uut tüüpi kuluefektiivset innovaatilist traadita sensorite võrgutehnoloogiat ehk perimeetri jälgimise süsteemi, mis vähendab oluliselt opereerimiskulusid ning aitab turvata ja päästa inimelusid.

Genorama – Tartu,  Indrek Kask
Genoramal on väljatöötatud lahendus DNA-kiipide lugemiseks laseri poolt esile kutsutud fluorestsentsi abil, mis võimaldab teha geenianalüüse, uurida mutatsioone ning geenide ekspressioonitaset.

crystalsol OÜ - Tallinn, Wolfgang Ressler
Uut tüüpi energia talletamiseks loodud unikaalne pooljuht-pulbri arendus ja tootmine.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ITuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

OG ELEKTRA AS otsib IT KASUTAJATOE KONSULTANTI

OG Elektra AS

29. detsember 2018

Arvamused

Teabevara