Webmedia värbas uue juhtkonna liikme Swedbankist

Järgmise kuu alguses liitub tarkvaraarendusettevõtte Webmedia Group juhtkonnaga Hanno Hussar, kes seni juhtis Swedbanki operatsioonide divisjoni.

Webmedia juhatuse esimehe Priit Alamäe sõnul tingib ligi 400 inimesele tööd pakkuva Webmedia jätkuv kasv vajaduse tõhustada ettevõtte juhtimist ja ettevõtet sisemiselt arendada. "Oleme juba mõnda aega otsinud sellise profiiliga inimest, kes aitaks meil püstitatud eesmärkideni jõuda. Seetõttu tegimegi pakkumise Hanno Hussarile," rääkis ta.

Alamäe sõnul on Hussaril Eestis suhteliselt unikaalne kogemus – rahvusvaheliselt tegutsevate ettevõtete sisemiste protsesside arendus ja integratsioon. Hussar oli ka Swedbanki europrogrammi koordinaator.

"Hussari ülesandeks Webmedia Groupis saab ettevõttesiseste protsesside ja juhtimiskvaliteedi parendamine ning me usume, et tema teadmised ja kogemused aitavad meil senisest veelgi tõhusamalt oma klientidele väärtust luua," lisas Alamäe.

Pärast kaheksa-aastast tööd panganduses oli aeg Hussari sõnul küps uuteks väljakutseteks. "Webmedia on minu jaoks lähikonnas kõige professionaalsem IT-ettevõte ja mul on hea meel sellega liituda," ütles ta. "Minu ülesandeks saab oma teadmiste ja kogemuste põhjalt Webmedia veelgi professionaalsemaks muutmine," lisas Hussar.

AS Webmedia Group on 2000. aastal Tartus asutatud tarkvaraarendusettevõte, mis on tänaseks kasvanud Baltimaade suuruselt teiseks tarkvaraarendajaks. Ettevõttel on kliendibaas Euroopas, Lähis-Idas ja Aafrikas. Webmedia rahvusvahelised projektid on riigi rahanduse juhtimise, e-tervise ja e-riigi valdkondades ning ettevõttel on lisaks erinevaid investeeringuid alustavates ettevõtetes ning tehnoloogiaarendustes.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ITuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

OG ELEKTRA AS otsib IT KASUTAJATOE KONSULTANTI

OG Elektra AS

29. detsember 2018

Arvamused

Teabevara