Parts: tahaks näha ettevõtlusbuumi

Majandus- ja kommunikatsiooniminister Juhan Parts tahaks näha ettevõtlusbuumi, kus nii noored kui vanad ehitaks üles kestma jäävaid firmasid.

„Oleme näinud Eestis erinevaid mulle ja buume. Üks buum, mida tahaks näha, on ettevõtlusbuum,“ lausus Parts täna Tallinna Tehnikaülikoolis toimuval innovatsioonikonverentsil “Tere tulemast uuele tasemele”. „Tahaks, et ühiskonda haaraks tsunamitaoline laine, et kõik inimesed – nii noored ja vanad - tegutseks selles vallas, et nad genereeriksid ideid, millest saab üles ehitada pika perspektiiviga äri.“

Parts lisas, et tänab majandusministrina telekommunikatsiooniettevõtet CSC Telecomi ideekonkursi korraldamise eest, mille parimaid võistlustöid esitletakse innovatsioonikonverentsil. „Loodan, et CSC Telecomi algatus on nakkav. Iga selline pingutus, mis on seotud uute ettevõtete ja ideede genereerimisega, on kulla hinnaga.“

Kanada päritolu rahvusvahelist telekommunikatsiooniettevõtet CSC Telecom Eestis esindav OÜ Top Connect saavutas Äripäeva TOP 100 Eesti edukaimate ettevõtte konkursil 11. koha nii 2009. kui ka 2010. aastal.

Lisaks kontoritele Eestis, Lätis, Leedus, Venemaal, Kanadas ja USAs omab CSC Telecom diilerite võrku enam kui 60 erinevas riigis.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ITuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Derivco is looking for a SENIOR QA SPECIALIST

Derivco Estonia OÜ

30. november 2017

Julianus Inkasso otsib TARKVARAARENDAJAT

Julianus Inkasso OÜ

25. november 2017

Derivco is looking for a RELEASE ENGINEER

Derivco Estonia OÜ

30. november 2017

Arvamused

Teabevara