Mobi ostis Indilo Wirelessi

Mobiiliteenuste pakkumise ning mobiilirakenduste arendusega tegelev Mobi Solutions OÜ viis sel kuul lõpule 100% osaluse omandamise ettevõttes Indilo Wireless OÜ.

Tehingu tulemusena tekib Mobi teatel Tartusse Eesti suurim ja kogenuim mobiilirakenduste arenduse meeskond.

Indilo Wireless on alates 2008. aastast loonud üle 75 iPhone'i ja iPadi rakenduse. Nende hulgas on iPhone versioon õigekeelsussõnaraamatust, Eesti esimene iPhone ja iPad-i raamat "Milana", kaasakiskuv mäng Wristbreaker, Tallinna linna veebikaamerate vaatamise rakendus ning mitmed lasteraamatud.
Mobi Solutionsi mobiiliarenduse meeskond aastaid arendanud Androidi, Java, BlackBerry ja iPhone rakendusi Eesti ja välismaa äriklientidele. Peale Indilo omandamist kasvab Mobi arendustiim 30-liikmeliseks, võimaldades ärikliendil tellida mobiilirakendusi viiele erinevale platvormile.

Mobi Solutions on 2001. aastal loodud mobiiliteenuste pakkumise ning mobiilirakenduste arendusega tegelev ettevõte. Lisaks tarkvara arendusele pakub Mobi oma klientidele ülemaailmset sõnumite hulgisaatmise lahendust.

Mobi tütarfirma Fortumo omab kontorit nii Tartus kui Silicon Valleys ning pakub mobiilimaksete lahendusi enam kui kuuekümnes riigis üle maailma. Lisaks omab Mobi osalust ka asukohapõhiseid teenusteid arendavas ettevõttes Nutiteq OÜ.

Osale arutelus

Toetajad

Jälgi ITuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Derivco is looking for a QA SPECIALIST

Derivco Estonia OÜ

21. oktoober 2017

ERPLY otsib SÜSTEEMIADMINISTRAATORIT

Majandustarkvara OÜ

01. november 2017

Tallink is looking for a SENIOR DEVELOPER

Tallink Grupp AS

31. oktoober 2017

Arvamused

Teabevara