Zynga väärtus börsile tulles oleks 10 mld dollarit

Asjaga kursis olevate inimeste sõnul plaanib Facebooki mängude suurim tootja Zynga börsile tulla hinnaga, mis määraks firma väärtuseks kuni 10 miljardit dollarit.

Bloombergiga vestelnud ja anonüümsust palunud isiku sõnul tahab Zynga müüa aktsiaid hinnavahemikus 8-10 dollarit ja koguda aktsiate avaliku esmaemissiooniga umbes 900 miljonit dollarit.

Allika sõnul müüks internetimängude tootja avalikult 10 või isegi vähem kõigist aktsiatest, mis peaksid hindamise saama 15. detsembril.

10 miljardi dollarilise  turuväärtusega jääks firma oluliselt alla firma enda poolt välja käidud 14,05 miljardi dollarilisele väärtusele, mis edastati viimases majandusaasta aruandes.

Lisaks oleks Zynga suuruselt teine USA mängude firma Activision Blizzardi järel, kelle turuväärtus on 14,2 miljardit. Kolmandal kohal on vastavalt eilsele turuhinnale Electronic Arts, kelle turuväärtus on 7,69 miljardit dollarit.

Bloombergi andmete kohaselt oleks 10 miljardi dollariga turule tulev Zynga tagasivaatav kasumi-hinna suhe 9,8, samas kui Activisioni vastav näitaja on umbes 3 ja Electronic Artsil 2.

Zynga pressiesindaja keeldus teemat kommenteerimast.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ITuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Derivco is looking for a RELEASE ENGINEER

Derivco Estonia OÜ

24. mai 2018

DERIVCO IS LOOKING FOR A SENIOR FULL STACK DEVELOPER

Derivco Estonia OÜ

24. mai 2018

Cleveron otsib VANEM-TARKVARAARENDAJAT

Cleveron AS

02. juuni 2018

Arvamused

Teabevara