Idufirmade võistluse võitis kontserdikorraldaja abimees

Garage48 Tallinn Music 2012 häkkimismaratonilt valiti välja kuus põnevamat projekti, mis osalevad ka festivali Tallin Music Week (TMW) konverentsil. Konkursi võitis kontserdikorraldaja nn abimees.

Parimaks rakenduseks valiti nädalavahetuse konkursil EasyRider.me, mis on suunatud kontserdikorraldajatele ja bändidele ning võimaldab muuta osapoolte elu oluliselt lihtsamaks tehniliste vajaduste haldamisel.

Tallinn Music Weeki peakorraldaja Helen Sildna kommenteeris, et tegemist on kontserdikorraldaja unistuste töövahendiga ning þüriis olnud Chris Douridas (KCRW-FM, iTunes jt) leidis, et tal oleks sellist asja ammu juba vaja olnud. Reaalsest vajadusest sündinud lahendus sai ka Swedbanki eriauhinna.

Teisele kohale hääletati lõbus rakendus nimega SongBoutique.com, mis pakub Stig Rästa sisselauldud sünnipäevaloo tellimist perele või sõpradele, seda ka koos personaalse teatega.

Rahva lemmiku tiitli ja Nokia mobiilirakenduste eriauhinna pälvis MegaSpkr.com, millega on võimalik kõik iOS ja Android seadmed liita üheks suureks kõlarite pilveks.

Edasipääsenute, mis esitleb projekti ka eeloleval nädalavahetusel festivalil TMW, hulgas on veel Punkt 99 - NO99 teatri- ja kontserdipiletite pakkumiste süsteem, koos võimalusega saata saalist nutitelefoni abil esinejale lilled, ReFocus - tööriist, mille abil raadiojaamade programmijuhid saavad paremini jälile, millist muusikat kuulajad tahavad, ning Notif5, mis seob head muusikat ja häid reklaampakkumisi asukohapõhiselt.

TMW üheks lemmikus sai ka rakendus Tark Elmar, mis pakub mööda linna
 jalutades võimalust tutvuda muusikaga just muusika sünnikoha lähedal. Tegemist muusikapõhise linna audiogiidiga – näiteks jalutate linnas ja Kalamaja piirkonda jõudes teavitab süsteem lugudest, mis just selles linnaosas on sündinud.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ITuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

OG ELEKTRA AS otsib IT KASUTAJATOE KONSULTANTI

OG Elektra AS

29. detsember 2018

Arvamused

Teabevara