Valminud on e-õpilaspileti rakendus

Tiigrihüppe Sihtasutus on loonud elektrooniliste võimalustega õpilaspileti, mille kasutamist piloteeritakse 2012. aastal Tallinna Reaalkoolis ja Tallinna Ühisgümnaasiumis.

E-õpilaspileti rakendusvõimalused hõlmavad uste läbipääsusüsteeme, toitlustuse arvestust sööklates, laenutuste arvestust raamatukogudes ja sõiduõiguse tõendamist ühistranspordis.

Koolil on võimalus e-õpilaspiletid kasutusele võtta lisaks ka näiteks printerite ja paljundusmasinate kasutamise reguleerimiseks, koolikappide haldamisel, joogiautomaatides jne. E-õpilaspileti kasutusalasid on võimalus tulevikus laiendada veelgi. Võimalus on näiteks sama kaardisüsteemi juurde liitaka spordikeskuste ja muuseumide külastamise piletisüsteemid vms.

Õpilaspilet toimib Tallinnas ja Harjumaal ka ühistranspordi kaardina, millele on võimalus internetis sõiduõigust peale laadida.

E-õpilaspiletit ühistranspordi kaardi asemel kasutavad lisaks ülaltoodud kahele koolile Jüri Gümnaasium, Tabasalu Gümnaasium, Keila Kool, Gustav Adolfi Gümnaasium, Saue Gümnaasium. Loomulikult võimaldab kaart tõendada õpilase staatust kõikjal mujal ilma elektroonseid funktsioone kasutamata.

Osale arutelus

  • Marek Mühlberg

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ITuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

OG ELEKTRA AS otsib IT KASUTAJATOE KONSULTANTI

OG Elektra AS

29. detsember 2018

Arvamused

Teabevara