Apple loobub kahest juhtivtöötajast

Tehnoloogiafirma Apple teatas eile kahe juhtivtöötaja lahkumisest. Ettevõttega lõpetavad juhtkonna survel koostöö Scott Forstall ja John Browett.

Wall Street Journal kirjutab (WSJ), et Forstall ja Browett said palve ettevõttest lahkuda seoses "valesammude ja juhtimispingetega."

Apple operatsioonisüsteemi (iOS) arendust juhtinud Forstallile pannakse süüks erimeelsusi tegevjuht Tim Cookiga. Nimelt ei olnud Forstall nõus alla kirjutama vabanduskirjale, mille ettevõte hiljuti avalikkusele edastas seoses Apple Maps kaarditarkvara lansseerimisel ilmsiks tulnud probleemidega. WSJ andmetel on Forstall oma meeskonnaliikmetele väljendanud rahulolematust uue juhtimissuunaga.

Jaemüügi eest vastutav Browett pälvis juhtkonna pahameele seoses aasta alguses muudetud personalivalemiga. See muutus viis varjaste ja ekslike meediakajastusteni, mis käsitlesid jaemüügis töötavate inimeste vallandamist.

Seoses Forstalli ja Browetti lahkumisega, suureneb mitmete teiste Apple juhtfiguuride (Jonny Ive, Bob Mansfield, Eddy Cue ja Craig Federighi) roll ettevõttes.

Osale arutelus

  • Marek Mühlberg

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ITuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

DERIVCO IS LOOKING FOR A SENIOR QA SPECIALIST

Derivco Estonia OÜ

17. november 2018

PWC ÄRINÕUSTAMISE ÜKSUS otsib IT-VALDKONNA KONSULTANTI

PricewaterhouseCoopers AS

22. oktoober 2018

DERIVCO is looking for an ANIMATOR

Derivco Estonia OÜ

17. november 2018

Teabevara