Täna toimub KUMUs Eesti IKT kogukonnale suunatud visioonikonverents

Konverentsi "Eesti IT visioon 2020: KICK OFF" korraldavad koostöös Eesti Infotehnoloogia ja Telekommunikatsiooni Liit ning Baltic Innovation Agency OÜ.

Konverentsipäeva keskseks teemaks on unistus Eestist kui juhtivast IT riigist, kus aastaks 2020 on 50 000 IT-ga seotud töökohta. Kõik ettekanded tegelevad sektori kasvu ja arengu ning eelkõige tööjõu teemadega. Jagatud visioonini jõudmiseks toimub kõiki osalejaid kaasav visioonigaraaþ, kus saavad sõna sekka öelda kõik konverentsil osalejad.

Konverentsi avavad president Toomas Hendrik Ilves ja Eesti Infotehnoloogia ja telekommunikatsiooni liidu president Taavi Kotka.

Väliskülalistest saavad sõna Euroopa digitööstuse liidu Digital Europe president John Higgins, Ericssoni strateegilise turunduse juht Patrik Regårdh ja Kopenhageni IT-ülikooli prorektor J¸rgen Staunstrup.

Eestist esinevad majandusanalüütik Maris Lauri, edukate start-up’ide looja Taavet Hinrikus, haridus- ja teadusministeeriumi kantsler Janar Holm ning EMT ja TeliaSonera esindajad.

Konverents on suunatud Eesti IKT kogukonnale, kelle hulka kuuluvad juhid, tippspetsialistid, idufirmad, teiste sektorite esindajad ning kõik osapooled, kellele IKT valdkond südamelähedane on. Konverentsi modereerivad Enn Saar ja Daniel Vaarik.

Lisainfo ja ajakava konverentsi ajakava leiate veebilehelt www.visioonistlahendusteni.ee.

Osale arutelus

  • Marek Mühlberg

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ITuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

OG ELEKTRA AS otsib IT KASUTAJATOE KONSULTANTI

OG Elektra AS

29. detsember 2018

Arvamused

Teabevara