SMITi uus juht tuleb Riigi Kinnisvarast

4. veebruaril 2013 asub siseministeeriumi infotehnoloogia ja arenduskeskuse (SMIT) juhi ametikohale Riigi Kinnisvara ASi teenuste- ja müügiosakonna juhataja Merle Küngas.

"Tegemist on juhiga, kes tunneb hästi meie valitsemisala ja kellelt ootame häid tulemusi nii organisatsiooni hoidmises kui ka asutuse töötulemuste parandamises," ütles siseminister Ken-Marti Vaher.

Ministri sõnul on Küngas siseministeeriumi valitsemisala pikaaegne tundja, kes on SMITi loomisesse panustanud juba 2008. aastal, kui alustati infotehnoloogia ja arenduskeskuse loomist.

"Keskuse juhtimise töös pean oluliseks kompetentse ja motiveeritud personali hoidmist ning organisatsiooni arendamist selliselt, et tekiks ühtne ja motiveeritud meeskond, kes sooviks pikaajaliselt panustada sisejulgeoleku süsteemide arendamisse ja haldamisse," kirjeldas Küngas oma eesmärke.

Tema sõnul on sama oluline SMITi teenuste kvaliteedi tõstmine klientide ootustest lähtuvalt. "IKT teenuste kvaliteet peab vastama kliendi ootustele ning usun, et selles osas on jätkuvalt arenguruumi," lisas Küngas.

Merle Küngas on varasemalt töötanud siseministeeriumis erinevatel ametikohtadel ning olnud Riigi Infokommunikatsiooni Sihtasutuse nõukogu liige 2006–11. President on talle omistanud teenetemärgi Schengeni viisaruumiga liitumise ettevalmistamise eest 2008. aastal.

Siseministeeriumi infotehnoloogia- ja arenduskeskuse endine direktor Mari Pedak lahkus ametist 13. juulil. SMITi uue juhi ametisse asumiseni täidab direktori ülesandeid keskuse strateegia divisjoni juhataja Agu Leinfeld.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ITuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

CREDITINFO ESTONIA is looking for a PYTHON DEVELOPER

Creditinfo Eesti AS

05. oktoober 2018

DERIVCO is looking for a UX/UI DESIGNER

Derivco Estonia OÜ

30. september 2018

DERIVCO is looking for a .NET DEVELOPER

Derivco Estonia OÜ

30. september 2018

Teabevara