Nädalalõpp toob IT ÖÖ

Infotehnoloogia ja Telekommunikatsiooni Liit (ITL) koostöös MTÜ Eesti Avatud Noortekeskuste Ühendusega korraldab 15.-16. märtsil noortele suunatud ürituse IT ÖÖ.

IT ÖÖ on kulminatsiooniks IKT ettevõtete 11.-15.märtsil toimunud kampaaniale „Reaalainetega edukaks“, mil koolidesse üle Eesti suundus külalisõpetajatena oma kogemusi jagama üle 100 IKT valdkonna töötaja. „ Uuringute järgi eeldavad aastal 2015 90% kõikidest töökohtadest esmaste e-oskuste olemasolu, see on põhjuseks, miks IT ettevõtted on võtnud enda sotsiaalseks vastutuseks noorte juurde minna ja taolisi ettevõtmisi neile korraldada“ viitab tagamaadele „Reaalainetega edukaks“ kampaania patroon – EMT juht Valdo Kalm

Sel aastal kogunetakse noortekeskustesse üle Eesti ja arutletakse selle üle, miks IT eriala on parim valik. Mõttetalgute tulemusena valmivad IT valdkonda reklaamivad videod, plakatid ja raadioreklaamid. Valmivad tööd lähevad üles StartIT Facebooki lehele ja IT Kolledž valib välja parima töö, hakates seda kasutama enda reklaamimisel.

IT ÖÖ 2013 toimub 14 noortekeskuses üle Eesti, lisaks osalevad 27 noortekeskuse lapsed külalistena, täpne nimekiri on üleval siin: http://startit.ee/it-oo-2013. Sündmusi on võimalik otsepildis jälgida www.ank.ee vahendusel ja kuulata Keila Noortekeskuse raadio kaudu.

Tegevuste elluviimisel osalevad lisaks noortele ja noortekeskustele ka IT valdkonna tudengid ja IKT ettevõtete esindajad.

Osale arutelus

  • Marek Mühlberg

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ITuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Arvamused

Teabevara