Hiina asunud tugevalt Apple'it ründama

Hiina riigimeedia on jätkuvalt tugevalt kritiseerimas Apple'it ning ameitvõimud teatasid, et suurendavad järelvalvet firma üle seoses tarbijakaitsega.

Hiina riiklik tööstuse ja kaubanduse administratsioon teatas neljapäeval, et karmistab järelevalvet Apple'i ja teiste tehnoloogiafirmade üle, vahendab Wall Street Journal.

Enne seda on neli päeva järjest Hiina kommunistliku partei ametlik häälekandja People's Daily ilmutanud artikleid, mis on kriitilised Cupertino firma iPhone'ide ja arvutite garantii osas.

Tänane pressiteade on esimene avalik märk, et valitsus võtab ette konkreetseid samme vastuseks valitsuse juhitud meedia märkustele, kuigi pressiteatest ei selgu, milliseid samme täpselt ette võetakse.

Viimase kahe nädala jooksul on Hiina riiklik meedia läkitnud ridamisi rünnakuid Apple'i vastu. 15. märtsil süüdistas Hiina riiklik kesktelevisioon Apple'it garantii aja vähendamises ning klienditeeninduse poliitika vastuvõtmises, mis erineb oluliselt teistest riikidest. Hiina on Apple'i suuruselt teine turg USA järel.

Apple ei ole ainukene riikliku meedia rünnaku alla jäänud välisfirma, Viimase aasta jooksul on tugevalt kriitikat pidanud taluma ka Volkswagen ning KFC kiirtoidukette opereeriv Yum Brands.

Osale arutelus

  • Fredy-Edwin Esse, California

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ITuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

DERIVCO IS LOOKING FOR A JAVASCRIPT DEVELOPER (MID-LEVEL)

Derivco Estonia OÜ

17. november 2018

DERIVCO IS LOOKING FOR A SENIOR JAVASCRIPT DEVELOPER

Derivco Estonia OÜ

17. november 2018

DERIVCO is looking for a QA SPECIALIST

Derivco Estonia OÜ

25. november 2018

Arvamused

Teabevara