Estravel võtab üle laevapiletiportaali

Reisibüroo AS Estravel ja Baltic Ferry Tickets OÜ sõlmisid litsentsilepingu, mille järgi hakkab Estravel opereerima Eesti suurimat sõltumatut laevapiletite online-müügiportaali laevapiletid.ee.

Estraveli tegevdirektori Anne Samliku sõnul on tehingu eesmärk viia uuele tasemele online-reisiteenuste pakkumine.

“Oleme teinud laevapiletid.ee portaaliga koostööd juba 2010. aastast ja senine praktika tõestab, et sellel portaalil on kliendinõudlus olemas," kommenteeris Samlik. "Kui vaatame Eesti turistivoogu, siis eelmisel aastal läbis Tallinna sadamat reisilaevadel üle 8 miljoni inimese, mis teeb ca 2/3 kõigist siinsetest turistidest ehk turg on tegelikult päris suur."

Samliku sõnul on laevapiletid.ee eeliseks kasutaja jaoks lihtne müügisüsteem, võimalus osta kõigi laevafirmade piletid kiirelt ühest kohast. "Toome omalt poolt juurde ööpäevaringse klienditoe Estraveli klienditeenindusest,” lausus Samlik.

Baltic Ferry Tickets keskendub edaspidi tegevjuht Jaanus Põderi sõnul eelkõige IT platvormi edasiarendamisele ning koostöös Estraveliga uute lahenduste pakkumisele.  

2009. aastast tegutsev laevapiletid.ee on broneerimissüsteem, mis võimaldab ööpäev läbi osta pileteid kas laevapiletid.ee või mobiiliaplikatsiooni m.laevapiletid.ee vahendusel.

AS Estravel on Balti riikide suurim reisibüroo, mis tänavu augustis tähistab 25. tegevusaastat. Estravelile kuulub ka lennupiletite odavmüügiportaal Sky24.ee.

Osale arutelus

  • Ave Lepik

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ITuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

DERIVCO is looking for an ANIMATOR

Derivco Estonia OÜ

17. november 2018

DERIVCO is looking for a QA SPECIALIST

Derivco Estonia OÜ

25. november 2018

DERIVCO is looking for a TECHNICAL COORDINATOR

Derivco Estonia OÜ

25. november 2018

Teabevara